Growbox aka obudowa(y) komputerowe

Moderator: Konopia

• 13 / 1 / 0

Cześć, planuje spróbować wykonać growboxa z kilku obudów komputerowych. Wykonaniem się narazię nie martwię bo wiem że raczej uda się je połączyć aczkolwiek ciekawi mnie sprawa np:
1) Czy rośliny będą mogły rosnąć wszerz a nie wzdłuż, bardzo dużo straci się przy wypuszczaniu owoców?
2) Folia samochodowa na przednią szybę jako "wyściółka" GB'a będzie odpowiednia?
3) Czy w ogole cały ten proces ma sens jakikolwiek, domyślam się że może być ciężko, ale kto jak nie my... ;)
4) Jaka jest najlepsza odmiana do maałych powierzchni rozrostu, odwdzięczająca się wyglądem i mocą..?

Dzięki z góry za odpowiedź, jestem otwarty na jakiekolwiek rady odnośnie tego procesu, moje pierwsze spotkanie z florystyką i jej uprawianiem... ;)
  • 906 / 47 / 0

Bierz najwiekszą obudowe, jako " wysciółka " mylar. Kupisz bez problemu.
Ma sens - nawet jak dobrze zaplanujesz to masz srednio 1g z 1watta ?? moge sie mylic, sprawdz forum # tam biją rekordy.

Nie bierz automatów do boxa - zwykła, najzwyklejsza odmiana - trenujesz ją , ( SoG , Scrog ) dbasz, palisz naprawde dobre zioło.

Chcesz pod HPSem czy LEDy ??

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Rosyjska mafia przemyciła przez Polskę setki kilogramów haszyszu (+video)

Ponad 800 kg haszyszu o wartości 41 mln zł, przemycił z Hiszpanii przez Polskę do Rosji, gang rozpracowywany przez lubelskie „pezety” Prokuratury Krajowej.
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata