bk-EBDP; Efylon

Moderator: Stymulanty

• 340 / 20 / 0

Minął równo rok, odkąd zjadłem bk-ebdp, a nadal nie działa na mnie żadna substancja, której działanie opiera się na serotoninie. To gówno chyba zniszczyło mi całkowicie receptory 5ht.
Ciekawe jakie to ma długofalowe skutki
  • 4653 / 624 / 0

Zapomniales dodac kilka lekow, przygod czy kwestie zdrowotne.

Chcesz odtruc sie to na sart
- 5htp
Pozniej
Ginkgo biloba+ brahmi.

Koniec.
Czas trwania detoxu ogolem 2-3mies.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Nagryzione jabłko: Jakim człowiekiem naprawdę był Steve Jobs?

Udostępniony fragment książki "Nadgryzione jabłko,", który może okazać się dla Was interesujacy ;)
  • 1085 / 84 / 0

Ja tam Efylon w wersji Brown zajebiście wspominam, żadnych uszczerbków

Tylko trzeba było umieć dawkować
  • 149 / 12 / 0

20 sierpnia 2018Stteetart pisze:

- 5htp
Pozniej
Ginkgo biloba+ brahmi.

Koniec.
5htp maksimum kilka dni, przy dłuższym stosowaniu kolega zdwonreguluje sobie enzymy niezbędne do konwersji 5-htp w tryptofan i dalej w serotoninę,
  • 49 / 4 / 0

Nielegal.
  • 48 / 9 / 0

20 sierpnia 2018jqsxx pisze:
Minął równo rok, odkąd zjadłem bk-ebdp, a nadal nie działa na mnie żadna substancja, której działanie opiera się na serotoninie. To gówno chyba zniszczyło mi całkowicie receptory 5ht.
Ciekawe jakie to ma długofalowe skutki
Mam to samo, testowane kryształki MDMA, piguły, 4cmc, 3-fea działanie kończyło się na wyjebanych gałach, podkurwieniu i sennością. Wszystko wrzucane w odstępach około 1.5 miesiąca i już pogodziłem się z tym że pewno mi rozjebało receptory i pozostały dopaminowce. Ktoregoś dnia dostałem kryształ emki (nie wiem ile mineło wtedy od ostatnich rzeczy które miały ruszyć serotonine i nie działały, coś koło 3 miesięcy) i o dziwo zrobiło, ale potrzeba było wrzucić o wiele więcej niż przed zabawą z bk i peak trwał tylko godzine :/ Kolejne 2 dni wycięte z życiorysu, rozpacz i zgrzytanie zębów :scared:
  • 1 / / 0

Przeczytałem wszystkie posty, po czym stwierdziłem, że chętnie się wypowiem i opowiem wam o moim pierwszym razie, z betaketonami niewielkie doświadczenie.

Zgodnie z tym co pisali użytkownicy tylko doustnie, sniff próbowany - nic

Razem z ziomkiem przerobilismy gram na 6 dawek, pierwsza około 250mg.
Efekt przyszedł po około pół godziny, ogólnie bardzo fajne uczucie, lekka euforia, ale krótkotrwała. Po godzince zajebiste odczucia, chęć do robienia czegokolwiek (nie nachalnie), gadka przyjemna bardzo, super do życia. Po dojedzeniu lekko za grubo, ale wciąż pod kontrolą. Praktycznie brak potrzeby dojadania, po przerobieniu całości dalej dobre samopoczucie. Co do jedzenia, da się, lecz najlepiej coś lekkiego. Skutki uboczne:
Lekkie rozkojarzenie, drgające powieki, lekko rozmazane oko

Co do ziomka, jego zrobił sniff pierwsza mała. Mówił, że oral nie działał, ale przerobił wcześniej jeszcze 4cl pvp.
  • 422 / 30 / 0

20 sierpnia 2018Stteetart pisze:

- 5htp
Pozniej
Ginkgo biloba+ brahmi.

Koniec.
Pisałeś kiedyś, że 5htp dodatkowo i niepotrzebnie wyrabia receptory i nie polecasz tego na regenerację neuroprzekaźników.

To jak to w końcu jest?
  • 1 / / 0

Teraz coś ode mnie w temacie prochu szatana.
Dziś mija jakoś rok od zarzucenia wraz z dziewczyną temaciku o nazwie "prawie jak kryształ" od lokalnego Sebixa. Wciągnięcie 2 gramów nosem spowodowało u nas brak snu przez dokładnie 106 godzin. Koło godziny 50 niespania zdobyliśmy rolki i zjedliśmy po 40mg w odstępach czasowych bo nic nie pomagały. Izotoników, asparginów, elektrolitów i wszystkich możliwych suplementów kupiłem za parę stów byle by skończyć ten przeklęty stan. W głowie tylko hulała pustka i schiza na zmianę z tym kurewskim przeczuciem, że chyba niedługo umrę a co gorsza zabiorę moją kobietę ze sobą(to ja ją namówiłem na te harce). Czwartego dnia pojawiły się haluny, prawdopodobnie spowodowane brakiem snu. Ja postanowiłem pić wódkę pod rolki lecz nawet to chuja dawało. Ostatniego dnia stwierdziłem że albo zadziała estazolam albo idę do szpitala i niech mnie kurwa naprawią albo uśpią jak obsranego kundla bo to jest dziewiąty krąg piekieł. estazolam pomógł( po chyba 3 pixach...) i spadł na nas ożywczy sen. Następnie jak ten chujowy proszek zszedł to spać chciało mi się przez następny tydzień przez to całe benzo nagromadzone w organizmie. Co mogę powiedzieć więcej? Nie polecam? Nieeee....kurwa nie życzę najgorszemu wrogowi żeby walnął tego choćby parę mg.... wiadomo, że na tym forum jest wiele osób lepiej przygotowanych i nie dorzucających jak chory pojeb, ale ryzyko które niesie to gówno za sobą jest naprawdę potężne. Nie chce nawet myśleć ile osób się po tym przekręciło w Polsce i na świecie. Dzisiaj, czytając wpisy niektórych osób wróciły wspomnienia tego marazmu ,który urządziłem u siebie w mieszkaniu i myśl że byłem tak bliski zabicia ukochanej osoby. Aż mnie ciarki przechodzą po plecach. Ogólnie na dragi już nigdy nie spojrzę tak jak kiedyś. Od tego czasu walnąłem tylko raz MDMA i tak się bałem powtórki efylonowej, że z fazy dużo nie wyniosłem. Pozdrawiam ludzi co byli w takim gównie jak ja i jakoś to przeżyli oraz mam nadzieję, że chińczyka co ugotował ten shieeet jedzą psy, wiewiórki albo ludzie naćpani tym gównem. Elo
  • 36 / 2 / 0

Dostałem ostatnio od legalnego chemika. Powiem, że 75mg sniff i 75mg oral trzymało około 12 godzin. Faza była nie nachalna, lecz subtelna :)
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata