Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7241 / 724 / 0

@Jerzus Chytrus
Dogadasz się po niemiecku z lekarzem ? Jeśli tak to przetłumacz ten papier i powiedz ze brałeś paracetamol, ibuprofen, ketanol oraz tramadol i nic nie niweluje bólu.Powinieneś dostać oksykodon albo DHC.
  • 117 / 3 / 0

Dogadać się dogadam. Ostatnio chciałem oxy ale było ciężko. Dlatego myślałem o czymś z koda, bo to mniej podejrzliwe, a tu nawet z trampkiem było dosyć ciężko.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Prof. Sobczak: Za przypadki niewydolności płuc u palaczy e-papierosów w USA odpowiadają...

...substancje kupowane na czarnym rynku. E-papierosy to wciąż zdrowsza alternatywa dla konwencjonalnych papierosów.
  • 1889 / 304 / 2

niemcy-t31112-20.html

Ja bym tutaj pytał. Ja mam tylko jedno skojarzenie, Niemcy - Palladon, czyli Hydromorfon, ciekawe w sumie jak ciężko i jakie trzeba mieć papiery, żeby dostać tego gralla.
  • 223 / 8 / 0

Ktoś próbował u47770?Idzie to jeszcze kupić?Jakieś skutki uboczne?Dodam, że niska tolerka.Czy jest na to jakaś odtrutka?Czy ten dopalacz jest mocnejszy od fenta?Da radę zmiksować z morfiną?W jaki sposób odmierzyć porcję?Da radę wsypać do coli?Jak delegal to ogarnę od jednej osoby temat.Jak wygląda po tym czymś faza?
Użytkownik zbanowany
  • 80 / 6 / 0

[mention]stuk[/mention] Tak próbowało dużo ludzi. Jest dostępny. Jak niska tolerka to się nie bierz za to, po co podnosić tolerancję, jak każde opio w odpowiedniej ilości to ta sama faza ugrzania, czasem tylko euforia dochodzi. Nie widzę potrzeby miksowania z morfina. Zadajesz głupie pytania i nikomu nie będzie się chciało odpowiadać na tak podstawowe pytania z Wikipedii
Link do tematu na forum: u-47700-t44472.html Jak czegoś nie będziesz wiedział i nie będzie w duckduckgo albo nie znasz angieskiego to pytaj.

Dobra, zlituje sie:
Jakieś skutki uboczne? - nie, czasem sort jest zracy
Czy jest na to jakaś odtrutka? - nalokson
Czy ten dopalacz jest mocnejszy od fenta? według mnie nie, ale nie czytałem badań i nie wiem czy mówisz o fencie aptecznym czy z ulicy
Da radę zmiksować z morfiną? po co
W jaki sposób odmierzyć porcję? waga, lyzka do mikrodozowania, ale lepiej waga bo różne substancje mają różną objętość i wagę
Da radę wsypać do coli? - pod język albo iv ekonomicznie, powinno się rozpuscix w coli tylko po co?
Jak wygląda po tym czymś faza? - jak po opio

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 223 / 8 / 0

06 grudnia 2018TiHKAL pisze:
[mention]stuk[/mention] Tak próbowało dużo ludzi. Jest dostępny. Jak niska tolerka to się nie bierz za to, po co podnosić tolerancję, jak każde opio w odpowiedniej ilości to ta sama faza ugrzania, czasem tylko euforia dochodzi. Nie widzę potrzeby miksowania z morfina. Zadajesz głupie pytania i nikomu nie będzie się chciało odpowiadać na tak podstawowe pytania z Wikipedii
Link do tematu na forum: u-47700-t44472.html Jak czegoś nie będziesz wiedział i nie będzie w duckduckgo albo nie znasz angieskiego to pytaj.

Dobra, zlituje sie:
Jakieś skutki uboczne? - nie, czasem sort jest zracy
Czy jest na to jakaś odtrutka? - nalokson
Czy ten dopalacz jest mocnejszy od fenta? według mnie nie, ale nie czytałem badań i nie wiem czy mówisz o fencie aptecznym czy z ulicy
Da radę zmiksować z morfiną? po co
W jaki sposób odmierzyć porcję? waga, lyzka do mikrodozowania, ale lepiej waga bo różne substancje mają różną objętość i wagę
Da radę wsypać do coli? - pod język albo iv ekonomicznie, powinno się rozpuscix w coli tylko po co?
Jak wygląda po tym czymś faza? - jak po opio

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Ok, zacytowałem z powodu szybkiej ręki, już nie mogłem poprawić błędu.Rozumiem mój błąd przepraszam.Pytasz się po co w koli, ja odpowiadam, bo chcę wziąć coś silnego doustnie, żeby nie za mocno było.Dobra waga do mikrodozowania, czyli da radę na jubilerskiej?Czy można zmieszać z wypełniaczem?Planowałem miksować z morfiną i dać minimalną dawkę dla podbicia.Chodziło mi o apteczny, bo to co mają niektórzy dilerzy to syf i lipa.Patrzyłem teraz w necie i pytałem się kilku osób i też coś znalazłem info o jakiś trefniakach.A na pewno działa ten lek, czy to tylko przypuszczenie?
Użytkownik zbanowany
  • 80 / 6 / 0

Dobra waga do mikrodozowania, czyli da radę na jubilerskiej? - lepsza taka niż
żadna
Czy można zmieszać z wypełniaczem? - ale po co jak chcesz to wlać do coli?

Planowałem miksować z morfiną i dać minimalną dawkę dla podbicia.Chodziło mi o apteczny, bo to co mają niektórzy dilerzy to syf i lipa. - na moje u słabsze od fenta, kiedyś te porównania znałem, obecnie nie. tak czy siak odpowiednia dawka to będzie taki sam stan nagrzania jak pisałem wyżej. i zdaję mi się że potrzeba mniej fenta w porównaniu do u. raczej na 99% fent mocniejszy pod względem tego ile musisz wziąć żeby było tak samo

Patrzyłem teraz w necie i pytałem się kilku osób i też coś znalazłem info o jakiś trefniakach.A na pewno działa ten lek, czy to tylko przypuszczenie? - dobre u zrobi, wyjebka nie zrobi. i to nie jest lek tylko RC opioid

Stary, bez obrazy, brak Ci elementarnej wiedzy. Jak już musisz na szybko ogarniać to bierz tą ule, ale poczytaj przed wzięciem.
  • 368 / 42 / 0

Wiadomo że nie każdy sort działa ale patrząc na to forum to lepiej zakładać że działa za mocno. Co najmniej kilka osób z tego forum zmarło przez tą substancję tzn. nie przez uzależnienie tylko depresję oddechową. Jest mocniejsza od morfiny, miksowanie nie ma sensu. Lepiej nie zaczynaj bo to już równia pochyła, w właściwie to już spadnięcie z równi pochyłej i zapierdalanie w dół bez tarcia ruchem jednostajnie przyśpieszonym. Moja rada: zostań przy morfinie.
  • 223 / 8 / 0

06 grudnia 2018Pan Cietrzew 69 pisze:
Wiadomo że nie każdy sort działa ale patrząc na to forum to lepiej zakładać że działa za mocno. Co najmniej kilka osób z tego forum zmarło przez tą substancję tzn. nie przez uzależnienie tylko depresję oddechową. Jest mocniejsza od morfiny, miksowanie nie ma sensu. Lepiej nie zaczynaj bo to już równia pochyła, w właściwie to już spadnięcie z równi pochyłej i zapierdalanie w dół bez tarcia ruchem jednostajnie przyśpieszonym. Moja rada: zostań przy morfinie.
Dla mnie jako kogoś kto jest chory psychicznie, jedynm wyjściem, żeby uciszyć głosy w głowie to wzięcie benzo albo opio.Walę opio, benzo zero głosów i schizy.
  • 7241 / 724 / 0

@stuk
A neuroleptyki tobie nie pomagają na glosy i schizy ? Przecież od tego one są i na dodatek wydaje mi się, ze na dłuższa metę lepsze niż benzo i opio.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata