Problem ze stworzeniem konta na czacie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 251 / 18 / 0

Jak w treści wątku. Gdy klikam na przycisk 'Stwórz konto' wyskakuje mi następujący komunikat: 'Unable to query for supported registration methods'. Jakiś pomysł?

tomek1998

• / / 0

To samo, nawet mail aktywacyjny nie przychodzi.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Twierdził, że jest Chrystusem, drzwi funkcjonariuszom otworzył ze skrętem w ustach

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który palił marihuanę. Ten zaczął udawać, że widzi biblijne postacie, a sam jest Chrystusem.
  • 0 / / 0

u mnie to samo a mianowicie ten komunikat :
"Unable to query for supported registration methods"

help =)
  • 9 / / 0

U mnie również pojawia się ten komunikat
  • 39 / / 0

Pare dni temu byl problem z logowaniem gdyz czat twierdzil ze nie ma takiego konta.
dzisiaj Incorrect username and/or password.
Please note you are logging into the
  • 7 / 4 / 0

Odświeżam temat, u mnie dokładnie to samo.
  • 9 / / 0

Gdzieś przeczytałem, że należy usunąć ciasteczka, ale to również mi nie pomogło i nadal wyskakuje ten sam komunikat.
  • 38 / 2 / 0

Przedwczoraj, wczoraj był problem z wejściem czatu. dzisiaj już śmiga bez problemu z logowaniem
  • 7 / 4 / 0

Mi też już normalnie działa czat (na telefonie). Pobrałem matrixa i zalogowałem się normalnie wg instrukcji.
  • 26 / / 0

Nie można nawiązać połączenia z serwerem - proszę sprawdź twoje połączenie, upewnij się, że certyfikat SSL serwera jest zaufany, i że dodatki przeglądarki nie blokują żądania. OCB z tym ???
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata