Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 263 / 24 / 0

jak się ma euforia klefedrońska do metkatynońskiej ?
  • 1559 / 316 / 0

Zadałeś ciężkie pytanie, tu można udzielić ulubionej odpowiedzi psychologów: to zależy. ;-)

Od zawartości klefedronu w rzekomym klefedronie i jakości jego syntezy oraz od przeprowadzenia syntezy metkatynonu, czyli ogólnie rzecz ujmując również jakości kota.

Osobiście, orzekając o jakości wrażeń na swoim nieprzeoranym nadmiernie stymulantami organizmie i kocie raz na kilka miesięcy (per rectum najczęściej, klef za to raz na parę miesięcy również w jakimś klubie najczęściej) i wchodząc w temat np. rozmów z innymi ludźmi, powiedziałabym, że dobrze zrobiony kot daje mi więcej empatii i wrażenie większej naturalności wchodzenia na coraz to nowe, bardziej intymne tematy z ludźmi oraz większą frajdę z poznawania ich i wrażenie wspólnoty, niż klefedron. Tam gadatliwość jest, jak dla mnie, bardziej mechaniczna, wynika raczej z potrzeby gadania niż chęci dowiedzenia się czegokolwiek o swoim rozmówcy czy towarzyszenia mu. Kocur wychodzi na bardziej empatycznego i naturalnego w tej swojej euforii. Ciary przy pseudo-wejściu (jeśli i.v. liczymy jak jedyne prawilne wejście) również są miłym doświadczeniem. Wejście i.v. klefedronu za to kojarzy mi się na początku z MDxx przez moment, potem za to ustępuje miejsca tej mechaniczności.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Białoruś: 56-letni Polak skazany na 14 lat łagru w sprawie o narkotyki

Na Białorusi obywatel Polski został skazany na 14 lat pozbawienia wolności. Sąd w miejscowości Kamieniec w obwodzie brzeskim uznał, że przewoził on narkotyki.
  • 434 / 220 / 2

Euforia w 4CMC jest dużo bardziej nachalna, momentami wgniata w fotel. Ta z kota jest dużo bardziej subtelna, dodaje energii i chęci do działania, podczas gdy po dobrej czwórce to tylko zamulać na fotelu ze słuchawkami.
  • 135 / 8 / 0

Czy dobrze zrobiony metkat siada bardziej na serce od hexana albo np. amfetaminy?
Pytam bo ostatnio spróbowałem tylko troche kota i strasznie mi ciśnienie skoczyło i serce waliło mega szybko. Źle zrobiona filtracja czy tak jest zawsze?
  • 1547 / 132 / 1

możliwe, że źle.
nie napisales z jakiej ilosci, jaka metoda ani nic o produkcie/ filtracie.
  • 434 / 220 / 2

18 listopada 2018syluro pisze:
Czy dobrze zrobiony metkat siada bardziej na serce od hexana albo np. amfetaminy?
Pytam bo ostatnio spróbowałem tylko troche kota i strasznie mi ciśnienie skoczyło i serce waliło mega szybko. Źle zrobiona filtracja czy tak jest zawsze?
Jako wieloletnia miłośniczka hexenu się wypowiem. Ja miałam puls po hexenie i 160, po metkacie nigdy powyżej 124. metkat IMO dużo bardziej oszczędza serducho od hexena.

Mierzyłeś sobie ciśnienie/puls, czy raportujesz subiektywnie "na oko"? Zmierz następnym razem, żebyś miał konkretne info.
  • 1738 / 132 / 0

18 listopada 2018syluro pisze:
Możliwe że zjebałeś syntezę (za krótko, za mało nadmanganianu) i w twoim kocie więcej niż kota było więcej nieprzereagowanej pseudoefedryny która potrafi siąść na pikawę.
  • 1547 / 132 / 1

tak.
Jak źle wyjdzie, tj wlasnie za malo kmno4 albo spalisz na migdał to boli głowa strasznie, pikawa i poty.

Dobry kot nawet zjazdu nie zostawia.

Ja nie mialem hexenu ale NEPa miałem.
I tu Kot > NEP. Zarówno jakość i uboki fizyczno-psychiczne.

Nie bawcie sie w robienie kota, bo to przeżytek i prymitywny narkotyk. Lepiej zamówta kartony
  • 516 / 46 / 0

kot ogarnia człowieka...
klef zamula człowieka..
mef czyni z człowiak Boga. ];-]

każdy lubi co innego... jeden pierdolnięcie, drugi głaskanie, inny się napierdalać, inny dzwoni na policje ... nie da się tego porównać, KAŻDY narkotyk działa w specyficzny sposób i w ten specyficzny sposób działa na specyficznych ludzi... jeden jest bardziej zryty od drugiego i już mamy inną reakcję organizmu.

wiadomo - JAKOŚĆ odczynników odgrywa tutaj istotną rolę w ocenie działania. Ale porównywać to sobie możemy ... tak jak pierdylion samochodów , które się rozpędzają w 3.2 sek do setki a jak to potem w praktyce jest każdy wie. pozdro.
  • 259 / 20 / 0

Kot jest bardzo subtelny, aczkolwiek podany i.v. potrafi pokazać pazura na wejściu.

Powiem szczerze, że po kocie można nawet wyjść do ludzi i nawet nie będą spekulowali, czy coś brałeś. Nawet źrenic szczególnie nie poszerza. Wiem, bo przerabiałam to na moich rodzicach %-D
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 99 uczestników Wejdź na czata