Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 44 / 4 / 0
Wiam, mam migotanie przedsionków i nerwicę zażywam takie leki jak: Rytmonorm (na arytmie), asentra, egzysta (na nerwicę)... Czy mogę przy nich czasami palić marihuanę?

dodam że ostatnio zdarzyło mi się kilka razy zapalić i raz czułem się bardzo dobrze, tylko serce mi szybko biło, a kolejnym razem po zapaleniu przez jakieś 15 minut czułem niepokój a później było pięknie... Byłem zrelaksowany, bardzo dobrze mi się spało.
  • 1483 / 164 / 0
Migotanie przedsionkow z tego co mi wiadomo , to nie byle blachostka a mj przyspiesza puls, szczerze powiedziawszy raczej nic ci nie bedzie , ja sam mam arytmie ( dodadkowe skurcze nadkomorowe ) pale i zyje poki co, lekarz przepisal mi betablock czy cos takiego 25, po tabletce rano ale olalem to szczerze mowiac
Uwaga! Użytkownik no1special nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 394 / 10 / 0
Tak jak kolega wspomniał przyspieszony puls po trawie to jedno a bierzesz przecież lek na serce.
A druga kwestia to jaranie przy nerwicy będąc na ssri.

Albo się leczysz albo ćpasz
Uwaga! Użytkownik BetterThan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.