Klefedron działanie na płód

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 139 / 7 / 0

Powyższy post jest co najmniej lekkomyślny. To, że bliski kuzyn klefedronu jest dopuszczonym do obrotu antydepresantem, a autor nie znalazł informacji nt. stosowania w ciąży nie wnosi do tematu niemal nic, a może dać komuś fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Wg anglojęzycznej wiki stosowanie bupropionu (o którym mówi przedmówca) w USA ma kategorię C (ryzyko niewykluczone, potencjalne korzyści mogą uzasadniać jego przepisanie w obliczu potencjalnego ryzyka), zaś w Australii kategorię B2 (nie odnotowano szkodliwości, ale znanych jest zbyt mało przypadków, by wysuwać wnioski). Jest tam też opis skutków przedawkowania. Wg polskiej jest on szkodliwy, a wg mnie w stosowaniu chlorowych RC ciężko wykluczyć ryzyko.

Dane te dotyczą ilości i jakości terapeutycznych, nie rekreacyjnych.
Ponadto, wg TripSit bliski kuzyn klefedronu, 4-CMA jest silną neurotoksyną. I wreszcie w kwestii zanieczyszczeń, TUTAJ przewijają się informacje o toksycznej metyloaminie w x-CMC. Czy przedostaje się ona do dziecka w łonie matki, pojęcia nie mam.

Na koniec kwestia stresu. Była już poruszana, ale warto ją podkreślić. W internecie roi się od informacji na temat szeregu sposobów, w jaki szkodzi on dziecku. Ćpałaś w ciąży? Trudno, czasu nie cofniesz. Nie powtórz tego błędu, badaj się (was) często i bądź dobrej myśli. :hug:
  • 3151 / 257 / 0

protip: Jak Twoja laska jest w ciazy, a Ty nie chcesz dzieciaka to mozesz jej dosypywac klefa do jedzenia.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Plantator konopi wpadł przez karmę dla psów...

Policjanci z Katowic zostali wezwani do sklepu, gdzie miało dojść do kradzieży karmy dla psów. Jednakże podczas kontroli sprawcy znaleziono przy nim ponad 6 gramów marihuany. To jednak nie koniec.
  • 14 / 2 / 0

Witam wszystkich,

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat, czy oprócz tych dwóch przypadków miał ktoś podobnie?

Ja z moją dziewczyną też mieliśmy dwa dni z Rc, jest w 7 Tygodnu ciazy.
Co przyjmowalała:
I Dnia,
- 4MMC, sniff około 150 mg,
- 4-FMA sniff około 200 mg
II Dnia,
- clonazolam 0,5mg do ustnie
- 4-FMA sniff około 200 mg
- Analog alfa sniffem około 100/150 mg

*Snify mniej więciej na oko ale dobrze ją porobiło miała haluny po klonie w ogóle one występuja? Stała cztery godziny w lesie i wszędzie jej się formowały twarze. Było to w miniony weekend, o ciązy się dowiedzieliśmy w środę.

Ktoś coś? Wiecej na ten temat?
  • 243 / 18 / 0

Nic nie będzie, przypuszczalnie płód jest chroniony przed toksycznym działaniem alko i narkotyków dopóki nie rozpocznie się wymiana łożyskowa, a łożysko się formuje i dostarcza pokarm i to co matka sobie zaaplikuje mniej więcej od 4 tyg ciąży. Jeśli dziewczyna w 7 tc się tak porobiła to prawdopodobnie też nic nie będzie, bo ginekolog która prowadziła ciążę mojej lubej (która waliła opio i ketony) mówiła, że łożysko też wiele syfów filtruje i to nie jest tak że matka się naćpie to dziecko ma kopa i od razu uszkodzone serce mózg i wszystkie organy. Oczywiście najlepiej niech już nie bierze jeśli jej zależy na zdrowiu malucha i tutaj rada ode mnie, coś czego nie zrobiłem ja i bardzo żałuję: najlepiej wesprzyj partnerkę w abstynencji teraz - moja luba nie może sobie wybaczyć po dziś dzień, że nie umiała zrezygnować z ćpania i zapewne to tylko loteria, że skończyło się wszystko szczęśliwie, a danych mamy za mało więc trudno zakładać, że u wszystkich będzie tak samo.

edit: Synek w styczniu skończy 2 latka, jest okazem zdrowia. Jak możecie się powstrzymać, nie macie historii uzależnienia siegającej ponad 10 lat wstecz jak my - to stańcie na wysokości zadania i nie spierdolcie tego. Powodzenia!
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata