Hydrokodon (vicodin)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 26 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2011
  • 5495 / 408 / 0


@up
To taki jakby koks wśród opio :D
Rejestracja: 2014
  • 5176 / 488 / 0


Potwierdzam - rarytas. Dużo ciekawsza opcja od Percocet'u, który dla mnie był za mocny i "trącił chemią" dużo bardziej.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Panie ministrze, pan się nie boi

„Zbyt mocno reaguję na szczęście” powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski o swoim doświadczeniu z marihuaną. Czy naprawdę jest się czego bać?
Rejestracja: 2011
  • 1342 / 147 / 0


[mention]misspill[/mention], w jakim kraju mieszkasz, ze masz dostep do hydrokodonu? Czy kupione na darknecie? Euforie naprawde wedlug ciebie przebija euforie ta po oksykodonie? Jak zalozmy euforia po hydrokodonie to dla ciebie byloby 10/10 to ile dalabys oksykodonowi w tym zestawieniu?
Rejestracja: 2016
  • 2162 / 388 / 0


Przyjechał z USA, tam kupiony na receptę. Bardzo trudno przyrównać jedno do drugiego bo ciągle jestem na lekach psychotropowych i są to różne konfiguracje leków. Za drugim razem już mnie tak nie zachwycił vico.
Rejestracja: 2018
  • 1374 / 190 / 154


[mention]Maykel85[/mention] Ja też miałam okazję spróbować hydrokodonu od koleżanki mieszkającej za granicą.

Powiem tak - oksykodonu nie próbowałam, za to opio, z którymi miałam doświadczenie to: morfina, kodeina, DHC, heroina, fentanyl, remifentanyl, hydrokodon, PST i tramadol. I mój ranking prezentowałby się mniej-więcej tak: (jeśli chodzi o siłę, nie stopień przyjemności, bo to już bardziej indywidualna kwestia):

Remifent > fent > hel > majka > DHC > hydrokodon > koda > PST (chociaż to już zależy od mocy konkretnych maczków) > trampek.

Stopień euforii jak dla mnie porównywalny do DHC, ale hydro wydaje mi się tak jakby ,,łatwiejszy w obsłudze”? Nie wiem zbytnio, jak to określić, nie mam pojęcia, czemu.
Rejestracja: 2011
  • 1342 / 147 / 0


Napiszcie proszę czy na wszystkie leki obowiazuja jednakowe recepty? Czytalem artykul ostatnio o tym, ze dentyści usuwając młodzieży żeby madrosci pisza opioidy, była o to afera i dostalo się dentystom. Ogladalem tez pamiętam film gdzie dentysta wypisal pacjentce Demerol- czyli jakby nie patrzeć Dolargan. Tam nie ma podzialu na recepty jak u nas? Każdy lekarz na swoim bloczku wedle uznania i wierze na slowo pacjentowi może wypisac kazde opio? Na recepcie na której pisze antybiotyk może zapisac petydyne, oksykodon czy zalozmy hydromorfon?
Posty: 26 Strona 3 z 3
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: win i 2 gości