2-FDCK, 2-Fl-2'-Oxo-PCM - 2-Fluorodeschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 222 Strona 16 z 23
Rejestracja: 2017
  • 283 / 29 / 0

Są biusta i biuściki, są też gusta i guściki. 2-FDCK dla mnie spoko jako zamiennik kety, deschloroketamina tak samo. ketamina ma solidne pierdolnięcie ale tylko jak używasz jej pierwszy raz po długiej przerwie, czy może to ta słynna dożywotnia tolerancja na dyso?
I 2-FDCK i deschloroketaminę oceniam bardzo wysoko jeżeli chodzi o jakość działania.
Rejestracja: 2016
  • 683 / 112 / 0

14 grudnia 2017GG Allin pisze:
nic Ci nie zarzucam, bez paranoi ziomek lol
boo nie wiem co Ty za ketamine miałeś w łapach, ale albo mocno zanieczyszczony sort (a w konsekwencji mała ilość = słabe efekty) albo coś co nie było ketaminą. Albowiem te całe 2FDCK to taka ketamina very light, jak wspomniałem nawet przy podaniu dożylnym jest słabsza od trzech wersji ketaminy przy podaniu donosowym bądź doustnym (ket proper, metoksy i eth; ketamina w "czystości" farmaceutycznej, a nie od seby)
Super że masz takie przebogate doświadczenie, ale proponuję też trochę poszerzyć wiedzę teoretyczną zanim komuś zarzucisz że miał chujowe sorty.

Przecież klasyczna ketamina występuje w 3 wersjach/izomerach: r-ketamina, s-ketamina i racemiczna (mieszanka dwóch ww.). Pierwszy izomer najsłabszy, drugi najsilniejszy, racemiczna... pomiędzy, za to chyba najpowszechniej występująca.

To samo dotyczy popularnych analogów tj. deschloroketaminy i 2-FDCK.

Nie zakładaj z góry, że [mention]Cpamzapieniadzemamy[/mention] miał żeniony sort, mógł po prostu trafić w większości na r-ketę lub racemiczną. A Ty, dla odmiany, mogłeś mieć okazję badać s-ketę. Stąd różne doświadczenia i opinie.

W ogóle to np. na blulajcie przewija się sporo głosów, że fluorowy analog k. jest lepszy od klasyka, więc kolega nie urwał się z choinki i nie jest odosobniony w swojej opinii.

PS. Aaa, no i kolejny babol: zarówno et-, jak i metoksyketamina to nie "wersje", tylko kolejne (obok ww. fluoro-kety i 2'-Oxo-PCM) analogi ketaminy z kategorii RC/designer drugs.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Na słowa marihuana mało kto dziś krzyczy ,,narkotyk!”- wywiad z Jarosławem Stadnikiem

O marihuanie, jej wadach, zaletach, burzliwej drodze, którą przeszła, i nieśmiało o sobie samym opowiada Jarosław Stadnik – popularyzator medycznej marihuany, aktywista, właściciel firmy BioHemp oraz GlinoDom, dziennikarz piszący dla portalu Medyczna Marihuana i konopie.info, prezes zarządu stowarzyszenia ekologiczno-kulturalnego Freedom.
Rejestracja: 2016
  • 104 / 13 / 0

21 grudnia 2017KaramakatE pisze:
Przecież klasyczna ketamina występuje w 3 wersjach/izomerach: r-ketamina, s-ketamina i racemiczna (mieszanka dwóch ww.). Pierwszy izomer najsłabszy, drugi najsilniejszy, racemiczna... pomiędzy, za to chyba najpowszechniej występująca.

To samo dotyczy popularnych analogów tj. deschloroketaminy i 2-FDCK.
[mention]KaramakatE[/mention] super, że to wyjaśniłeś. Niestety do tej pory nigdzie takiej informacji nie znalazłem, a to by tłumaczyło czemu moje pierwsze sorty 2-FDCK z 2016 były tak nieziemsko cudowne, że dosłownie się zakochałem. A gdy już w 2017 ponownie przyszło mi badać owy związek, to czułem wielkie rozczarowanie. Oba źródła były różne.

Kurcze, da się jakoś te sorty rozróżnić "na odległość"? Bo zakładam, że gdy będę pytał dostwacy/producenta, to pewnie zawsze usłyszę, że to ta najlepsze wersja ;)
Rejestracja: 2017
  • 6544 / 1168 / 2

Nie da sie.
Rejestracja: 2016
  • 868 / 139 / 0

...a śledzenie rynku? Obecna ilość producentów raczej nie pozostawia wyboru... No ale są jeszcze sorty w sortach. No i nawet te sorty maja sorty bo komuś upadło na podłogę przy pakowaniu i zebrał szczotka zmiotka.
Rejestracja: 2017
  • 152 / 5 / 0

Ma to w ogóle jakiś start do MXE albo 3 meo PCP, bo od dawna nie jestem w temacie?
Rejestracja: 2016
  • 868 / 139 / 0

Nie. Ale samo pcm ma coś magicznego w sobie. Inna magia niż metoxsy podstawione arylki. Tutaj nie ma shiz tego ciśnienia trzeźwości i euforii. Ale magia reset after fajny. Akurat to jest bardzo nietrzeźwa substancja. Wolę pamiętać co się dzieje. Jednak zaleta jest totalny brak efektów ubocznych nawet przy długich ciagach, jednak na te chyba tylko arabski shejkh może sobie pozwolić ze względu na cenę. Cena skreśla wszystko.
Rejestracja: 2017
  • 283 / 29 / 0

Jeśli pytając czy ma to jakiś start do klasyków pytasz domyślnie o moc bani to moim zdaniem - tak ma. 2-FDCK nie powinno się traktować jako analog w sensie podróbkę ketaminy, tylko analog w sensie jakość ale na innej płaszczyźnie efektów.

Nie próbowałem po tym osiągnąć takiej solidnej bani jak po MXE, dawkowałem nisko-średnio ale substancję spokojnie mogę zaliczyć do tych dobrych/fajnych dyso a próbowałem większości.
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0

NA tolerkę na dyso polecam dziurawiec, dawki 4-6g przez tydzień, pomaga.

Sprawdzone u 2 osób.
Rejestracja: 2009
  • 284 / 2 / 0

Wszystko brzmi mega zachęcająco :D no ale moja sytuacja (aka zyciówka) każe zadać mi pytanie. Jak z testami? Będzie to cudo wykryte jako keta? Czy *chyba* nie?
Posty: 222 Strona 16 z 23
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1954 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości