Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 543 • Strona 52 z 55
  • 175 / 9 / 0
Re: MDPHP
Nieprzeczytany post autor: wsrh15 »
Gdzie moge jeszcze dostac ten odczynnik bo jeszcze nie ogarnialem darkmarketow i boke die ze cos spieprze. Moglby mi ktos pomoc
  • 1360 / 176 / 0
Pisz na priva do mnie to ci napisze.

wsrh15 napisałem ci na priva gdzie jest jeszcze MDPHP..

Usunięto błędny mention | 909
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 3 / / 0
Re: MDPHP
Nieprzeczytany post autor: Vault »
Pojawiło się coś o nazwie mdphp2201. Nazwa sortu czy coś innego?
  • 383 / 20 / 0
Mdphp w kolorze ceglastym? Legit czy syf do mycia rur?
  • 682 / 49 / 0
Ten brązowy to freebase i najlepsze roa do tego to vapo bo ciężko rozpuszcza się w wodzie. Na mnie działał zajebiście lepiej niż w krysztale. Sniff też tak średnio przy tym sorcie. Jaraj to w żarówie ziom!
Where is your god, where is your god, where is your fuckin GOD!?
  • 72 / 4 / 0
27 grudnia 2018Sinner_ pisze:
Ten brązowy to freebase i najlepsze roa do tego to vapo bo ciężko rozpuszcza się w wodzie. Na mnie działał zajebiście lepiej niż w krysztale. Sniff też tak średnio przy tym sorcie. Jaraj to w żarówie ziom!
Mam sort i vapo to porażka gryzący dym nie da sie bu ha złapać moze byc kwestia tego ze wyruszyłem ? Bez powietrza znowu sie kleji
  • 383 / 20 / 0
Dzięki za cenną odpowiedz. Badania per nos zakończyły się fiaskiem. 0 działania. Oprócz bolesnego nosa i posmaku guffna. Oral bedzie identico??
Wapo to raczej nie dla mnie. Czy MDPHP freebase da rade przerobić na sól czy to niemozliwe w warunkach nie laboratorjnych?
  • 682 / 49 / 0
Raczej oral za wiele nie zmieni. Freebase to w zasadzie tylko do vapo. Jak ja sobie przypominam to u mnie ładnie się topilo, nie tak jak alfa pihp, nie dawało tyle dymu i w smaku też gorsze, ale w działaniu mocniejsze i mniejsze parcie na dopalanie. 3g meczylismy chyba z tydzień z czego 1/4 poszła do kibla xd Jak to przerobić na sól to Ci nie pomogę.
Where is your god, where is your god, where is your fuckin GOD!?
  • 33 / 9 / 0
Prawie tak schizogenna i powoduje paranoje jak alfa php.. Miałem prawie identyczne paranoje, które wyglądali jak rzeczywistość. Np. Że na strychu i pod moim łóżkiem byli specjalnie wynajęci ludzie czy przyjaciele, żeby mnie straszyć i potem nawet widziałem jak ojciec pomaga im po drabinie zejść ze strychu żeby było widać schodów z mojego pokoju.

Z materacu leciało jakieś porno (od fap maratonów). Choć to było bardzo realistyczne, bo widziałem nawet przez szybę kształt drabiny i słyszałem jak się kładzie o ramę od strychu. I słyszałem kroki na strychu praktycznie każdego aż do wyjścia. Może ta część była realna. Wątpię, że mózg może sobie wymyślić aż tyle na raz. Po za tym każdej kobiecie która schodziła ze strychu dawał niby buziaka, że to niby moja mama, żebym nie miał podejrzeń. A przez zamazane lustro widać tylko rysy twarzy.

Mieszkam na wsi i po odjeździe ludzi ze strychu słyszałem startujące auta nieopodal i kilka razy otwieranie garażu (do rowerów). Podejrzewam, że moja rodzina sądzi, że ostatnio przesadzam ostatnio i specjalne kreatywny ojciec wymyślił taką historię, żeby jeszcze bardziej pogłębić paranoje i zniechęcić do tego.

Co do długości działania trzyma w chuj długo, mi dawka jakieś 100 mg (może mniej) wytrzepała totalnie. Brałem o 3 a dorzuta dopiero o 13 i jeszcze teraz o 11 rano czuję pobudzenie. Ogólnie fajna substancja, gdyby nie te paranoje które ciężko czasami odróżnić od fikcji.

scalono * ncdream

Pisałem to jeszcze sfazowany. W wiele rzeczy można uwierzyć w tym stanie. Chyba po niczym nie ma takich chorych jazd.

Dodano akapity dla czytelności | 909
  • 246 / 27 / 0
To pomysl co ja. Miałem po 800mg sniffem hehe
Uwaga! Użytkownik Diabeusz666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 543 • Strona 52 z 55
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.