Metkatynon - działanie psychoaktywne

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 286 / 25 / 0

jak się ma euforia klefedrońska do metkatynońskiej ?
  • 1742 / 407 / 0

Zadałeś ciężkie pytanie, tu można udzielić ulubionej odpowiedzi psychologów: to zależy. ;-)

Od zawartości klefedronu w rzekomym klefedronie i jakości jego syntezy oraz od przeprowadzenia syntezy metkatynonu, czyli ogólnie rzecz ujmując również jakości kota.

Osobiście, orzekając o jakości wrażeń na swoim nieprzeoranym nadmiernie stymulantami organizmie i kocie raz na kilka miesięcy (per rectum najczęściej, klef za to raz na parę miesięcy również w jakimś klubie najczęściej) i wchodząc w temat np. rozmów z innymi ludźmi, powiedziałabym, że dobrze zrobiony kot daje mi więcej empatii i wrażenie większej naturalności wchodzenia na coraz to nowe, bardziej intymne tematy z ludźmi oraz większą frajdę z poznawania ich i wrażenie wspólnoty, niż klefedron. Tam gadatliwość jest, jak dla mnie, bardziej mechaniczna, wynika raczej z potrzeby gadania niż chęci dowiedzenia się czegokolwiek o swoim rozmówcy czy towarzyszenia mu. Kocur wychodzi na bardziej empatycznego i naturalnego w tej swojej euforii. Ciary przy pseudo-wejściu (jeśli i.v. liczymy jak jedyne prawilne wejście) również są miłym doświadczeniem. Wejście i.v. klefedronu za to kojarzy mi się na początku z MDxx przez moment, potem za to ustępuje miejsca tej mechaniczności.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Częstochowscy policjanci zamieszani w handel dopalaczami?

Jak donosi dziś „Gazeta wyborcza”, we wtorek na polecenie Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury zatrzymanych zostało trzech policjantów z Częstochowy.
  • 521 / 264 / 2

Euforia w 4CMC jest dużo bardziej nachalna, momentami wgniata w fotel. Ta z kota jest dużo bardziej subtelna, dodaje energii i chęci do działania, podczas gdy po dobrej czwórce to tylko zamulać na fotelu ze słuchawkami.
  • 179 / 11 / 0

Czy dobrze zrobiony metkat siada bardziej na serce od hexana albo np. amfetaminy?
Pytam bo ostatnio spróbowałem tylko troche kota i strasznie mi ciśnienie skoczyło i serce waliło mega szybko. Źle zrobiona filtracja czy tak jest zawsze?
  • 1858 / 194 / 1

możliwe, że źle.
nie napisales z jakiej ilosci, jaka metoda ani nic o produkcie/ filtracie.
  • 521 / 264 / 2

18 listopada 2018syluro pisze:
Czy dobrze zrobiony metkat siada bardziej na serce od hexana albo np. amfetaminy?
Pytam bo ostatnio spróbowałem tylko troche kota i strasznie mi ciśnienie skoczyło i serce waliło mega szybko. Źle zrobiona filtracja czy tak jest zawsze?
Jako wieloletnia miłośniczka hexenu się wypowiem. Ja miałam puls po hexenie i 160, po metkacie nigdy powyżej 124. metkat IMO dużo bardziej oszczędza serducho od hexena.

Mierzyłeś sobie ciśnienie/puls, czy raportujesz subiektywnie "na oko"? Zmierz następnym razem, żebyś miał konkretne info.
  • 1774 / 141 / 0

18 listopada 2018syluro pisze:
Możliwe że zjebałeś syntezę (za krótko, za mało nadmanganianu) i w twoim kocie więcej niż kota było więcej nieprzereagowanej pseudoefedryny która potrafi siąść na pikawę.
  • 1858 / 194 / 1

tak.
Jak źle wyjdzie, tj wlasnie za malo kmno4 albo spalisz na migdał to boli głowa strasznie, pikawa i poty.

Dobry kot nawet zjazdu nie zostawia.

Ja nie mialem hexenu ale NEPa miałem.
I tu Kot > NEP. Zarówno jakość i uboki fizyczno-psychiczne.

Nie bawcie sie w robienie kota, bo to przeżytek i prymitywny narkotyk. Lepiej zamówta kartony
  • 749 / 92 / 1

kot ogarnia człowieka...
klef zamula człowieka..
mef czyni z człowiak Boga. ];-]

każdy lubi co innego... jeden pierdolnięcie, drugi głaskanie, inny się napierdalać, inny dzwoni na policje ... nie da się tego porównać, KAŻDY narkotyk działa w specyficzny sposób i w ten specyficzny sposób działa na specyficznych ludzi... jeden jest bardziej zryty od drugiego i już mamy inną reakcję organizmu.

wiadomo - JAKOŚĆ odczynników odgrywa tutaj istotną rolę w ocenie działania. Ale porównywać to sobie możemy ... tak jak pierdylion samochodów , które się rozpędzają w 3.2 sek do setki a jak to potem w praktyce jest każdy wie. pozdro.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 25 / 0

Kot jest bardzo subtelny, aczkolwiek podany i.v. potrafi pokazać pazura na wejściu.

Powiem szczerze, że po kocie można nawet wyjść do ludzi i nawet nie będą spekulowali, czy coś brałeś. Nawet źrenic szczególnie nie poszerza. Wiem, bo przerabiałam to na moich rodzicach %-D
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata