Robienie sobie zdjęć na fazie

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 392 / 56 / 0

Ja sobie zrobiłem zdjęcie na DXM na 3 plateau tak sam dla siebie. Mojej mordy w tak okrutnym wydaniu nigdy jeszcze nie widziałem, mam to zdjęcie do teraz mimo że minęły 3 lata tak na dowód że można tak wyglądać.
  • 6826 / 628 / 0

Robilem sobie zdjęcia po metkcie.Uśmiech od ucha do ucha.Oczy wyjebane :D

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Nowy raport szacuje wartość światowego rynku marihuany na 344 mld USD

Pomimo szeroko zakrojonej prohibicji, marihuanę wg New Frontier Data regularnie konsumuje 263 mln ludzi na całym świecie.
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

Lubię. Po MDMA od razu fotka oczu. Ogólnie jak się mocno porobiłem- lubiłem to uwiecznić.
  • 6826 / 628 / 0

Najlepiej sobie robić zdjęcia na rożnych fazach i oprawić sobie w ramkę i powiesić w pokoju.
Galeria faz :gun:
  • 532 / 58 / 0

18 listopada 2018UJebany pisze:
Robilem sobie zdjęcia po metkcie.Uśmiech od ucha do ucha.Oczy wyjebane :D
To! Takie żyćkowe! Co nie [mention]tur3k[/mention] ? :D
  • 147 / 17 / 0

Czasem sobie robię zdjęcia oczek na fazie( po MDMA pięknie wyglądam XD). Nigdy nie wysyłam takich zdjęć nikomu, jak mam je komuś pokazać to tylko osobiście. W sumie lubię uwieczniać moje oczka na fazie, ale zostawiam to dla siebie zawsze.
  • 259 / 20 / 0

A ja wręcz przeciwnie. Po empatogenach oczu nie uwieczniam, ale jak mi się słodko błyszczały po opio to jak najbardziej xD
  • 137 / 63 / 0

Kiedyś zrobiłem sobie zdjęcie po całonocnym przyjmowaniu nadmiernych ilości alkoholu, marihuany, 3-FPM, 4-CMC i 4-F-MPH. Pod koniec "imprezy" postanowiłem zrobić sobie autoportret. Dopiero na focie zobaczyłem, że z nochala, cokolwiek już zużytego, leje mi się szeroka na pół centymetra struga krwi. Powlokłem się do łazienki, do lustra, i odkryłem, że ona naprawdę tam jest.

Ciągle mam gdzieś to zdjęcie, oglądam je zawsze jak mnie bierze ciśnienie na narkotyki. Patrzę na swój głupi, nieprzytomny, zaćpany ryj i od razu przechodzi ochota na cokolwiek cięższego.
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / 1 / 0

Skandal to czasem najlepsza reklama. Umieszczanie w internecie zdjęć i bieżących faktów z życia uważam za wstyd i żenadę.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 79 uczestników Wejdź na czata