Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 25 / 6 / 0

^up
Ja to ogólnie jestem dość wrażliwą osóbką. Takie pozostałości z czasów, gdy byłem mocno zżyty z pewnymi społecznościami w sieci.
Ale czy opio czynią nas bardziej empatycznymi? Nie powiedziałbym. Na pewno punkt tej wrażliwości się mocno przesuwa i potrzebne są silniejsze bodźce by przykładowo mnie czymś obrzydzić, wywołać współczucie.
W dużej mierze moja "empatia" (jak najbardziej poprawna i pełna, śmiem twierdzić, że umiejętności stawiania się w cudzej sytuacji mam b. dobrze opanowane) jest wynikiem mojej wiedzy, przemyśleń, przeczytanych książek i opracowań. W skrócie, wymaga ode mnie wysiłku intelektualnego. A jak grzeje, to myśleć się nie chce.
Podsumowując, o ile zachwyt jest wywołać dużo prościej i z ludźmi, zwłaszcza na mniejszych dawkach oxy siedzi się bardzo dobrze to nie można nazwać tego stanu bardziej empatycznym.
Inna sprawa, że jestem dość rekreacyjnym użytkownikiem i z biegiem czasu wszystko się może zmieniać
  • 2310 / 311 / 3

Sam fakt wyobrażenia sobie kto co czuje i umiejętność przyjęcia jego punktu widzenia to decentracja/empatia poznawcza. Empatia emocjonalna, to ta, która wymaga uczuć.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Biorą dopalacze bo życie na trzeźwo jest nie do udźwignięcia

Rozmowa z Teresą Maksimowicz, specjalistą terapii uzależnień w Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku.
  • 1844 / 285 / 2

Dobra moje ćpuny, myślę że mogę napisać o swoim eksperymencie. Niedawno wrzuciłem filmik, w którym gość vapował oksy, pisaliście że polskie tabsy się do tego nie nadają, ok, ale sobie rozkminiłem, co wtedy jeśli się je zmieli na proch? Powinno normalnie jebnąć, wosku już nie ma i zbędnych dodatków, więc nic tylko vapować. A skoro oksy można i vapować i wciągać, można też zrobić z tego... hot rails'a. :diabolic: ^_^

Dla tych co nie wiedzą ocb:

https://www.youtube.com/watch?v=NZrntoYdUyE

Zrobiłem podobnie z oksy. Rozwaliłem tabsa na drobny proch, standardowo jak do sniffu, podgrzałem zwykłą rurę kioskówkę przy dupie, i zajebałem takiego szczura. Muszę powiedzieć, że uczucie po wypuszczeniu tej chmury i spływie fajnie jebie w łeb, w moim odczuciu lepiej niż zwykły sniff. Jak ktoś ma wyjebaną tolerkę i szuka konkretnego pierdolnięcia, zapraszam do testów, początkującym nie polecam. Mi się podoba i będę dalej eksperymentował :gun:, przede wszystkim z temp. bo hot railsa trzeba konkretnie rozgrzać, w sensie szkło z tego co widzę, nie wiem czy zwykła zapalniczka jest w stanie wykorzystać cały potencjał.
  • 2310 / 311 / 3

[mention]guccilui[/mention], polecam używać kuchenki gazowej do podgrzewania lufy do hot railsów.
Myślisz, że tak działa lepiej niż oralnie? Jakiego preparatu użyłeś?
  • 1844 / 285 / 2

[mention]STR88[/mention] No ja mam kurwa indukcję więc jest arcylipa :/ tak to racja, kuchenka ma porządny palnik i by była właściwie idealna. A tak to będę musiał kupić zapalniczkę żarową chyba, nie wiem jaka inna by była lepsza prócz palnika jak na filmie haha. No ja walnąłem drugiego hot railsa z, co ważne, śmiesznej dawki oksy gdyż muszę niestety bardzo się oszczędzać i się rozpłynąłem w fotelu, raczej to nie placebo, sam stestuj i oceń ;-) Jestem ciekaw co by było z porządną dawką. Oralnie to ja raczej rzadko w ogóle jem, raczej 90 % walę w klamę po prostu, moje ulubione roa.

A preparat to prawilny oxycontin, ciekawe jak inne preparaty by się tutaj sprawdziły. Najważniejsze to zmielić to na drobniutki proch, oczywiście też zawsze zmywam wczesniej otoczkę pod ciepłą wodą żeby tabs był biały.
  • 261 / 9 / 0

@guccilui czy na tym filmiku koleś nie konsumuje przypadkiem meth? Kiedyś sam próbowałem tej metody nie mogąc zdecydować się czy spalić piko czy wciągnąć.

Po pokruszeniów tabsów na tzw jebany pył jednak zostaje sporo dodatków takich jak masa t
tabletkowa.
Bardzo mnie interesuje ta metoda, ale katowałem już płuca tyloma różnymi substancjami, że chciałbym im oszczęśdzić substancji nie-kopiących %-D
  • 1844 / 285 / 2

[mention]random abuser[/mention] zapewne to jest meth albo inny stymulant/keton etc, ale to nie ma znaczenia akurat, chodziło tylko o pokazanie czym jest owy hot rail, ktoś moze nie wiedzieć - w dziale stymulantów pewnie każdy wie, ale w przypadku opio nie jest to popularna metoda, nie wiem czy w ogóle ktoś wykombinował kiedyś coś takiego właśnie jak ja lol. Pewnie tak, bo na logikę to zajebisty sposób na srogie ućpanie się dla raczej zaawansowanych - analizując możliwe roa jakiejś substancji można dojść do ciekawych wniosków. Jeśli coś się da zarowno waporyzować jak i walić w nos, analogicznie można zrobić z tego hot railsa. Z opio na szybko mi przyszedł do głowy też fentanyl, ale niestety nie taki jak u nas - w usa walą fenta nosem, bo mają fenta w tabsach - kruszą go i sniff. A jako że fenta waporyzować się da, mogłoby też to przejść, ale tutaj to tylko sobie gdybam i podaję przykład, że w teorii nie tylko oksy się do tego nadaje :) Jak już teoretyzujemy, ciekawe czy jakikolwiek sens miałoby użycie w taki sposób browna, raczej nie bo donosowo podobno bardzo słabo klepie, więc wrzucanie tego roa na siłę to już przesada.

No wiadomo że masa tabletkowa itp zostaje, ale czy aż tyle jakichś toksyn czy chuj wie czego się wydziela, chyba nie, dym nie jest jakiś niesmaczny, ale wiadomo na razie dopiero raczkuję z tym eksperymentem. Co drugi napierdala jakiś wosk w nos czy po kablach albo żre thiocodiny 3x dziennie, ćpanie samo w sobie zdrowe nie jest i wydaje mi się, że takowa metoda nie różni się w tej kwestii od innych roa. No spróbujcie sami i ocencie.
  • 1185 / 93 / 0

Ciekawa propozycja, guccilui tylko pierdolniecie i wejście jest lepsze czy całe działanie?
  • 1844 / 285 / 2

Mam za mało towaru żeby powiedzieć coś więcej, muszę oszczędzać niestety, ale małe dawki czuć mocniej niż normalny sniff.
  • 1007 / 190 / 2

Niedługo będę mieć trochę Oxy to może przetestuje palenie, ale taki hot rails mnie nie przekonuje, wolałbym normalnie to waporyzować z folli tak jak browna. Tylko, że problem jest zawsze w temperaturze spalania, a jak wiadomo chlorowodorki się do tego niezbyt nadają, właśnie ze względu na toksyczność.
Co do walenia po kablach to jak się dobrze przefiltruje roztwór to większość zostanie na filtrze, ale wiadomo, coś tam się zawsze przedostanie do żył.

Kiedyś byłem fanem waporyzacji wszelkiego rodzaju stimów, które się dało w ten sposób ćpać, ale ogólnie jest to dla mnie najbardziej szkodliwa metoda, szkoda płuc, szczególnie jak i tak ma się je przetyrane przez szlugi.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata