Buprenorfina - uzależnienie

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 89 Strona 9 z 9
Rejestracja: 2005
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 16 / 0


18 maja 2017SandS pisze:
Infamis - w chuja lecą z tym schematem schodzenia. Za szybko, z buprą się tak nie da.
No nie powiedziałbym, jak chcesz to zrób sobie odstawkę na 10 kolejnych lat. Im szybciej będziecie redukować tym lepiej dla was. I tak kurwa będziecie cierpieć:
https://youtu.be/qhsgGWu9HrQ (prosze numero uno pizduś płaczący jak to buperka go skrzywdziła)
https://youtu.be/hIXyGKv5MB8 (numero duo, faktycznia piczka)
https://youtu.be/aFlxkqSOfWg (trzecia piczka)
Resztę pizdeczek znajdziecie sobie sami.

No praktyk-lekarz, którego warto posłuchać odnośnie uzależnionych heroina>metadon>buprenorfina: https://youtu.be/HqScXW4hrH4

Natomiast odnośnie kicker dose i odstawienia napisałem w innym wątku. Odsyłałam do posta poniżej.
topic49717-40.html?hilit=buprenorfina#p2732546

Wszyscy będziecie beczeć, hehe ale to dobrze, bo w końcu będzie się przeczłowiekowywać z opiowraczysk. Ja nie byłem w stanie zmusić się do łzy przy buprze. Starałem się jak mogłem nie dałem rady. :gun: napierdalajcie opio albo żyjcie sobie szczęśliwie (nie w złudnym szczęściu :hug: )
Rejestracja: 2012
  • 322 / 34 / 1


Jeśli ktoś nie chce cierpieć podczas schodzenia z dawek z bupry, a nie przekroczył 2mg to da się to zrobić. Redukuje sie o 0.2mg raz na miesiac czy dwa miesiace (do innej dawki buprenorfiny organizm przywyczaja się około 6 tygodni). W taki sposób dochodzi się do 0.4 kiedy do redukuje się o 0.1.
Fakt, przeliczajac - trochę to trwa, wien jednak że takie zejście bez negatywnego efektu wd jest znacznie sluteczniejsze na dłuższą metę. Za każdym razem kiedy organizm aktywuje drogi nerwowe aktywne za drug seeking, są one naturalnie wzmacniane, a są wzmacniane także podczas wd. Garść info bez biochemii bo mi się nie chce. Mówię tylko ze da się z Tego zejść bez skretow i straconego miesiaca życia, tylko trwa to dluzej

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...
Rejestracja: 2010
  • 17 / / 0


Witam was bardzo serdecznie . Mam pytanie ile czasu można jechać na dawkach 0,4 -0,8 bez konsekwencji zdrowotnych ...? Ewentualnie jakie konsekwencje zdrowotne mogą wystąpić po wieloletnim braniu takich dawek buprenorfiny ... ? Jadę już na takich dawkach od ponad pół roku i szczerze powiedziawszy nic tak nie leczy depresji jak ta substancja . Oczywiście mam pełną świadomość , że jestem uzależniony . Czy bupra tak samo niszczy zdrowiejak morfina / heroina ?
Rejestracja: 2014
  • 5251 / 506 / 0


Na pewno nie w takich dawkach. Jakieś konsekwencje pewnie są, ale to zupełnie inna historia, niż ćpanie heroiny / morfiny dożylnie i zaniedbanie siebie (odżywianie, higiena...)
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Witajcie.
Przez 14 dni brałam ok. 0,1 mg Bunondolu 1x na dobę (1/4 tabl 0,4 mg). Po odstawieniu, po około 4-5 dniach pojawiły się następujące objawy: bóle kostne i bóle mięśni, ból głowy, dreszcze, ogólne rozbicie, na przemian uczucie gorąca i zimna, BARDZO silne pocenie się. Brak bólu gardła, kataru, kaszlu, gorączki.
Czy mogą to być objawy odstawienia buprenorfiny? Po tak krótkim czasie brania w tak niewielkich dawkach? Czy to raczej zwykła infekcja wirusowa mnie dorwała?
Rejestracja: 2014
  • 5251 / 506 / 0


A wcześniej brałaś jakieś inne opioidy, czy tylko ten Bunondol? Wydaje mi się, że po pierwsze brałaś za krótko (do tego maleńkie dawki), a po drugie objawy pojawiłyby się wcześniej (max po 48 h).
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Od 15-stu lat biorę regularnie Loperamid, około 6 tabletek dziennie, ale nie wiem czy ten lek należy tu wliczać?
Rejestracja: 2014
  • 5251 / 506 / 0


Jest to lek opioidowy, który jednak nie przekracza bariery krew mózg i nie działa na receptory opioidowe. Hamuje jedynie perystaltykę jelit. Nie pytam, w jakim celu jesz codziennie od 15 lat 6 tabletek tego leku...
Jak samopoczucie dziś?
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


W trakcie tego złego samopoczucia wzięłam jeszcze jeden raz dawkę 0,1 mg Bunondolu z powodu bólu kości, Ketonale i iIbupromy słabo sobie z tym radziły. Dziś jestem już praktycznie zupełnie zdrowa. Wygląda więc na to, że to jednak była zwykła infekcja a bupry już nie biorę. Dziękuję.
Posty: 89 Strona 9 z 9
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości