Empatogeny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 82 Strona 9 z 9
Rejestracja: 2017
  • 33 / 6 / 0


No hej,
w takim razie powinnam zacząć od spożytych substancji:
- antydepresanty (Pram dokładniej)
- alkohol
- mj
- amfetamina
- pixy
- Papierosy (nie wiem, czy to doliczać, tak naprawdę, ale widnieje tutaj, a niżej wyjaśniam czemu)
Antydepresant biorę od niedawna, ponieważ znowu wróciłam do leczenia depresji, na którą choruję dobre 7 lat, jak nie dłużej. Co dziennie rano tabletka.
alkohol - piwo, nie chciałam przesadzić w ilości, więc wypiłam 4 desperadosy od 21 do 4 rano. (jestem bardzo niska i szczupła, powiedziałabym nawet, że chuda, napierdolę się z powodzeniem dwoma despami)
mj - w ilości dwóch jointów, każdy po 0,4g w sobie. Mieszanka z tytoniem.
amfetamina - mój nos przyjął dzisiaj 0,5g solo.
Pixy - trzy sztuki, brane oralnie, tesla.
Papierosy - wypaliłam półtora paczki, czyli typowy wieczór.

Ogólnie rzecz biorąc jeszcze rano brałam antydepresant, jednak mix na imprezie zaczęłam od 2 desperadosów, potem weszła kreska z amfy, pierwsze półtora pixy, potem joint. Papierosy paliłam ciągle, potrafię naprawdę odpalać papierosa od papierosa, jak mi jest fajnie.

Powiem Wam, że mix ciekawy, jednak trzeba pamiętać co ma jakie właściwości, żeby nie przesadzić i przede wszystkim - nie zepsuć sobie zabawy! Mix w takiej kolejności, który przyjęłam ja - sprawował się bardzo dobrze. Eksplozja kolorów, wspomagana przez cudowną indyjkę, do tego ten speed który narzuciłam wcześniej, a do tego sączysz sobie powoli kolejne piwerko, gadając z kumplem o ciałach niebieskich i ich ogólnemu istnieniu. (tak wiem jak to brzmi, moi znajomi są dość dziwni) Kończy Ci się piwerko numer 3? A weszła pixa? Pobawiłabym się na waszym miejscu tym stanem i pozwoliła sobie na odlecenie w serotoninowy kosmos. Dosłownie tak to mogę nazwać, bo w momencie kiedy to wszystko się zmieszało - bajka. Co prawda kiedy wróciłam do domu, jak już wybrałam wszystkie możliwe i posiadane drugsy, bolał mnie brzuch. Do teraz boli, jednak zrzucam to na to, że przesiedziałam całą noc, przy tym nic nie jedząc od rana.

Ah, no i odpowiedź, dlaczego papierosy wywiesiłam na liście - czasami po prostu zastanawiam się, zanim cokolwiek wezmę, czy nie sprawi to od razu u mnie wymiotów, tak naprawdę nikotyna na każdego może różnie działać. Na mnie podziałała tak, że jak już wszystko ze mnie zeszło - nie mogę patrzeć na papierosy. Przepaliłam się czy coś... Pewnie obrzydzenie zniknie za kilka dni.

No więc polecam :)
Rejestracja: 2018
  • 18 / 3 / 0


Moja każda zabawa z rc przepijana jest zawsze różnym alko, bro, wóda, drinki, zauważyłem że na pewnym etapie, gdy już dojebane jest konkret cmc alb mmc, zaczynamy chlać na umór, aż przez fazę rc, przebije się alko i poczuje ogólne totalne ujebanie, w moim przypadku, nad ranem najlepiej "podnoszą" hexeny... ale nie polecę tych praktym nikomu, bo przy moich zabawach, tolerce i dawkach mogłoby to się skończyć słabo nie zaprawionym ptzez lata użytkownikom. Natomiast jedno jest u mnie pewne, jeśli na koniec nad ranem będzie mj no to już....h....uj z butów powyrywane i urwany film gwarantowany
Więc bez wzgledu co i z czym mieszam, mj jest u mnie wykluczona jako ostatni składnik z powodu odcinki..

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Kurier dostarczył marihuanę wprost w ręce policji

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina, 2 pistolety...
Posty: 82 Strona 9 z 9
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości