Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 609 / 15 / 0

Robicie offtop, ale jeszcze nikt nie odniósł się do sprawy AnnyS, która wydaje się być niekompetentną lub przynajmniej mocno zapominalską osobą.
  • 2108 / 257 / 3

Ja bym to uznał raczej za satyrę...
[mention]AnnaS[/mention] została już powiadomiona o Twoim poście. Myślę, że ona sama najlepiej się do tego odniesie.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Izraelski parlament przyjął ustawę o eksporcie leczniczej marihuany

Parlament Izraela jednomyślnie przyjął ustawę zezwalającą na eksport marihuany wykorzystywanej w celach leczniczych. Zatwierdzenie nowego prawa przez rząd - ostatni krok wymagany do wejścia ustawy w życie - uważany jest za formalność - podała agencja AP.
  • 4192 / 406 / 0

[quote=punk6 post_id=3129363 przynajmniej mocno zapominalską osobą.
[/quote]

Czyli trzeba ukarac 90proc forum.
Dziekujemy punk6 ze dbasz o forum.
  • 609 / 15 / 0

Stteet, jak tylko widzę posty, w których odnośnik nie jest opisany, natychmiast to zgłaszam. Niemniej, uważam, że od moderatorów powinno się wymagać więcej.
  • 1220 / 139 / 0

@punk6

Dotąd myślałem, że nazistowskie zapędy to inicjatywa wyłącznie moderatorska, wynikająca z odbijania sobie jakichś tam niedostatków (obojętnie w jakiej dziedzinie) a tu się okazuje, że sami userzy domagają się kolczatki i kagańca.

Boże, w jakich strasznych czasach przyszło mi żyć na starość...
  • 4192 / 406 / 0

09 listopada 2018trydzyk pisze:
Boże, w jakich strasznych czasach przyszło mi żyć na starość...
Czasy sa takie jak 5-10-15 lat temu
Tylko ludzie sie zmienili.
  • 609 / 15 / 0

rydzyk, skoro moderatorzy mają pragnienie podnoszenia poziomu forum, to dlaczego nie pilnują nawet zwykłego opisywania odnośników? Odnośnik powinien być opisany, szczególnie w miejscu o takim charakterze. Nikt nie chce ściągnąć sobie wirusa lub oprogramowania szpiegowskiego/hakerskiego, prawda? ;)
  • 1717 / 529 / 1

W jaki sposób opisany odnośnik ma przeszkodzić w ściągnięciu "sobie wirusa lub oprogramowania szpiegowskiego/hakerskiego" ??? Co to za bzdura?

Chodzi oto żebyśmy wiedzieli co jest o drugiej stronie i nie wchodzili tam niepotrzebnie żeby sprawdzać. Od, taki zysk czasu i ewentualnie brak straty estetycznej, jak zobaczymy coś, co nam się nie podoba.
  • 609 / 15 / 0

Przybliżę Ci to: ktoś wrzuca link to YouTuba lub jakiegoś artykułu, jeśli go opisał, odbiorca wkleja sobie podaną frazę w wyszukiwarkę, nie wchodząc w podany odnośnik, tym samym minimalizując ryzyko ściągnięcia czegoś niepożądanego :)

Na przykład: AnnaS wkleja link i jakimś cudem opisuje go: gangbang moderatorów na łące 20.03.2017 w Lublinie. Uzytkownik nie kilka bezpośrednio w link, tylko frazę wpisuje sobie w wyszukiwarkę, np. duckduck go lub duckduckgo.
  • 4192 / 406 / 0

Ja pierdole.
Dobra nie opisala linku, teraz bedzie opisywac.

Dzieki za zwrocenie uwagi.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata