Yerba Mate

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 1669 / 271 / 154

Mnie akurat dobra, mocna kawa pobudza lepiej i przyjemniej niż yerba, a do tego nie koliduje mi z SSRI. ^^
  • 94 / 2 / 0

Jest jakaś yerba mocniejsza od Taragui Energia?

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Co to jest marihuana light?

Marihuana light lub “cannabis light” to kwiatostany konopi o bardzo niskiej zawartości THC i wysokiej zawartości CBD, które po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w Szwajcarii w 2011 po tym, jak w życie weszła ustawa legalizująca uprawę konopi nieprzekraczających 1% THC.
  • 653 / 129 / 0

Na pewno mocna jest Rosamonte Despalada. Ostatnio nasypałem jej trochę więcej niż zwykle i skończyło się to noradrenalinową karą za zachłanność.
  • 94 / 2 / 0

Ile sypiecie łyżeczek? Ja 15.
  • 653 / 129 / 0

To zależy od wielkości łyżeczki :) Kiedyś sprawdzałem wagą ile ma typowy "nasyp" i wyszło, że najbardziej smakuje mi yerba z około 20 (15-25) g suszu.
  • 94 / 2 / 0

Sam znalazłem najmocniejsza yerbe. Jest nią La Mejor de FD Organica. Sprawdzę jak tylko skończy mi się Taragui.
  • 1102 / 86 / 0

07 listopada 2018taurinnn pisze:
Mnie akurat dobra, mocna kawa pobudza lepiej i przyjemniej niż yerba, a do tego nie koliduje mi z SSRI. ^^
W jaki sposób Yerba koliduje? :rolleyes: :-p
  • 1181 / 46 / 0

Z SSRI Yerba nie koliduje, ale u mnie np znosi uspokojenie/senność po neuroleptykach. Potrafi się przebić przez antypsychotyczną dawkę leku! Kawa mnie w ogóle nie pobudza. Mogę wypić kilka mocnych i nic nie czuję. Ale piję, dla smaku.

A tak swoją drogą, świetna do nauki. Piję Pajarito.
  • 94 / 2 / 0

Pił ktoś z Was La Mejor Organica?
  • 1102 / 86 / 0

Jakieś interakcje z SARI (Trazodon) ?
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata