Tussipect RP

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 45 / 5 / 0

ciezko ugadac famraceutke na jedno opakowanie? macie jakies patenty sprawdzone?
  • 1182 / 50 / 0

06 listopada 2018taurinnn pisze:
[mention]Demis[/mention] A kiedy? Bo parę lat temu to w ogóle jeszcze był bez recepty. Ale i teraz czasem się zdarzy, że wydadzą bez. ;-)
Na pewno za czasów "recepty". Nie wiem dokładnie ile to mogło być lat temu, może ze 3 latka jakoś. Może trochę dawniej :)

@carlcristal, ja chciałem kupić Tussidex, ale pani albo niedosłyszała, albo nie było na stanie, to mi to dała Tussipect, a jak zobaczyła, że na reckę to machnęła ręką i powiedziała, że to załatwi.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Policja zarekwirowała mu medyczną marihuanę. "To jak zabrać cukrzykowi insulinę"

U 23-latka rok temu zdiagnozowano zaburzenia lękowo-depresyjne. Po nieudanych próbach leczenia antydepresantami, pięć miesięcy temu dostał pierwszą receptę na leczniczą marihuanę, która pomaga mu normalnie funkcjonować.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata