Naturalne psychodeliki - wątek ogólny

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 208 Strona 21 z 21
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0


Najbliższy do LSD jest Powój hawajski (Argyreia nervosa). Zawiera erginę (LSA), czyli Amid kwasu D-lizergowego, jest jedynym psychoaktywnym alkaloidem w surowcu. Jego syntetycznym analogiem jest LSD, czyli Dietyloamid kwasu D-lizergowego. ergina działa w dawkach 0,5 – 3 mg. Żuje się nasiona (z meksyku lub Hawai (inne nie zawierają LSA)) lub maceruje. W Polsce potrzebne są zezwolenia nawet na uprawę.

Z legalnych i dośc powszechnie u nas uprawianych Ipomoea violacea. Nasiona zawierają znaczne ilości alkaloidów ergolinowych o działaniu psychoaktywnym, głównie erginę ale również lizergol i ergonowinę.
Rejestracja: 2015
  • 261 / 2 / 0


Jaki susz/ekstrakt z rośliny ogólnodostępnej do kupienia na necie polecacie po której wystąpią jakieś lekkie wizuale/oevy ?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Tragiczny finał stypy. 97 osób zmarło po wypiciu alkoholu

97 ofiar śmiertelnych. To bilans uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w stanie Uttarakhand w Indiach. Okoliczni mieszkańcy zmarli po spożyciu nielegalnego alkoholu.
Rejestracja: 2015
  • 983 / 145 / 6


04 listopada 2017betaguczi pisze:
Jaki susz/ekstrakt z rośliny ogólnodostępnej do kupienia na necie polecacie po której wystąpią jakieś lekkie wizuale/oevy ?
Jak chcesz się bawić w chemika / szamana:
aksamitka-blyszczaca-tagetes-lucida-t55825.html
Od razu mówię że trzeba odpowiednio przyrządzić, i nie działa przy paleniu.
Rejestracja: 2014
  • 3013 / 456 / 0


[mention]betaguczi[/mention], hydroksy dobrze prawi. Zapraszamy do badań nad aksamitką. Czyli coś w rodzaju współczesnego szamaningu.
Rejestracja: 2011
  • 414 / 40 / 0


[mention]betaguczi[/mention]

Na oevy polecam zainteresować się Heimią Salicifolią, a konkretnie jej extraktem, w mixie razem z marihuaną. Opisałem jak go zrobić w wątku o niej. Do tego masz bardzo unikalne halucynacje słuchowe.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 14 / 0


Z roślin iMAO można wyciągnąć coś ala tripa przy zastosowaniu innego iMAO albo SSRI. Zastanawiałem się w ogóle, czy lekki Zespół Serotoninowy można uznać na tripa.

Trochę inaczej:
alkohol + Mucuna pruriens. Próbował ktoś?
Rejestracja: 2018
  • 1523 / 246 / 154


Można wyciągnąć ,,coś à la tripa”, będące zespołem serotoninowym lub stanem na jego pograniczu. A zespół serotoninowy jest stanem zagrożenia życia, więc odradzałabym takie eksperymenty.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Do sklejenia changi wystarczą tylko 2 susze? psychotria i caapi czy to jednak składniki aya i potrzebuje czegoś więcej? I jakie proporcje zastosować w przypadku caapi + psychotria/chaliponga?
Tak wiele pytań bez odpowiedzi...
Posty: 208 Strona 21 z 21
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość