Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 2 z 3
  • 112 / 4 / 0
Zle wspominam ten lek, bralem Fenactil w zastrzykach 50mg po 3 razy dziennie, czy ten lek ma w ogole dzialanie antypsychotyczne? Nie! Boli tylko po nim dupsko i to bardzo i do tego powoduje jakies odrealnienie, poprosilem lekarza o odstawienie i lorafen 2,5mg zeby poczuc sie lepiej. Lorafen wyciagnal z tego odrealnienia i doszedlem do siebie po 3 dniach, ale nigdy wiecej tego swinstwa to powinni podawac psychopatom niech ich dupa boli.
Uwaga! Użytkownik tokarz19 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 191 / 4 / 0
Moja dziewczyna dostanie to dzisiaj w szpitalu...
Jest na porodówce i ma dostać Fenactil przed podaniem oksytocyny.
Ktoś wie czy to częsta praktyka?
  • 162 / 2 / 0
Rzadka praktyka, teraz praktycznie już go nie podawają, głównie zalega apteczki w szpitalach zakurzony "dla ozdoby" i z szacunku, że to klasyk, ale po co ma dostać niby ten fenaktil to ja nie wiem..
  • 2430 / 566 / 155
Dostawałam. Miało to być na uspokojenie (ciągła tachykardia, pobudzenie, bezsenność itd.) przy głodzie narkotycznym (opiaty). Wytrzymałam na nim 3 dni, takie odrealnienie totalne, ledwo wiedziałam gdzie jestem jak to wzięłam, spałam praktycznie cały czas, do tego mdlałam przy wstawaniu. Czułam się jak po tygodniu bez snu :-D

Ale muszę przyznać, że ma ode mnie ta chlorpromazyna plusa, bo po drugiej dawce tętno się nieco uspokoiło, no do tego mogłam spać, mdłości złagodniały, a nawet zachciało mi się jeść. Jednak ogólnie strasznie ciężkie działanie.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / 1 / 0
Nie wyrabiam psychicznie, mam depresję, nerwicę, natręctwa.
Nie mam benzo.
Czy chlorpromazyna pomoże?
Do tego jeszcze dochodzi ogólny niepokój (psychiczny).
Uwaga! Użytkownik SokratesPamps nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2430 / 566 / 155
[mention]SokratesPamps[/mention] Może pomóc na lęki, bo silnie uspokaja. Jednak to jest naprawdę mocno zamulający lek, starej generacji, mnie na przykład dosłownie zwalał z nóg. Po zażyciu byłam tak senna, że właściwie nie wiedziałam gdzie jestem i co się ze mną dzieje i musiałam zaraz iść spać.

Jednak każdy reaguje inaczej, może Ciebie nie będzie aż tak zwalać z nóg. Tak czy siak, na lęki i niepokoje generalnie pomaga. Trzymam kciuki!
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3427 / 1078 / 0
Raczej jako doraźny chiller zastrzyk chlorpromazyny IM. Stosowanie przewlekłe na pewno nasiliłoby depresję. Czy to są jakieś natręctwa ruchowe?
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 2430 / 566 / 155
Działanie depresjogenne chlorpromazyny (podobnie jak i innych silnych neuroleptyków I generacji) to niestety fakt, ale gdy jesteśmy na antydepresantach, to jest ono mniejsze. Chyba że mówimy o depresji popsychotycznej, ale to już inna bajka.

Po prostu z wypowiedzi zrozumiałam, że ta chlorpromazyna miałaby być stosowana doraźnie. :-D
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 442 / 121 / 0
Podobno chlorpromazyne najlepiej wychodzi się na zdjęciach, szukając maści na uczulenia jako lek przeciwhistaminowy
  • 442 / 121 / 0
Chlorpromazyne stosuje się dziś jako maść na uczulenia ze sporymi sukcesami. PS skasujcie te posty gdzie pisalem od rzeczy.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019 przez Cooba83, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.