Podrażnienie dziąseł i jamy ustnej

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Siemka poprosiłam dziś kolegę o załatwienie działki i dostałam z innego źródła. Ogólnie wali jak jakieś środki czystości, wciagajac nie zauważyłam różnicy między tym a innymi które miałam, ale jak włożyłam pod język to szczypalo nie do wytrzymania a o wcieraniu w dziąsła nie ma wgl co mówić. Ktoś coś wie czemu tak jest, że od jednego jest ok a od drugiego wali jak domestos i szczypie niesamowicie?
Użytkownik zbanowany
  • 582 / 75 / 0

Kwestia zanieczyszczeń oraz tego, z czym żeni towar dany Seba.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Radny pyta o przeciwdziałanie uzależnieniom. Przyczyną – zachowanie Nitrasa

„Wczorajsze zachowanie posła Sławomira Nitrasa sķłoniło mnie do skierowania interpelacji dot. dbałości o zdrowie psychiczne mieszkańców naszego miasta oraz o finansowanie przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych” – napisał na Facebooku szczeciński radny PiS Dariusz Matecki. Nitras zablokował wiceministrowi sprawiedliwości Sebastianowi Kalecie wejście na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego.
  • 2435 / 538 / 155

Zanieczyszczenia to raz, one tu najwięcej ,,bigosu'' robią. Ale zdarzają się też problemy z dziąsłami i śluzówką jamy ustnej po częstym wcieraniu w dziąsła / podawaniu sublingual.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata