Blant - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1504 / 161 / 0

Dobrze wchodził mix: damiana, kanna, mięta, i bardzo mało dziurawca

Spokojnie można było z tego robić duże, grube i dobre lolki

Oczywiście więcej powinno być grasu, bo w przeciwnym wypadku będzie niezbyt smaczne
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

Chętnie bym sobie skleił jednego bata na dzisiejszy wieczór.
Wychodzą mi cudowne, kształt autorski (jak szlug wygląda, jak z maszynki)

Nie dodaje dużo tytoniu (trochę mniej niż siuwy, bo inaczej smakuje jak gówno)
Obecnie dysponuje tematem tak zbitym, że jak kamień wręcz.
Mocno sieka po 1 kioskówie, ale nie wiem jak z tego blanta zrobić.

Po prostu blant z tego ciężko się pali, często przygasa,a był skruszony
(paluchy nie mam grindera), czy jeśli skruszę to w prawie jebany pył,
to warto coś skręcić ?

Potrzebuję dużej dawki, żeby mnie poskładało po 5mg klona zażytego dziś od ok 10/11 rano
(benzo beznadziejnie osłabiają mj, klon to już w szczegóności)

Warto skruszyć jeszcze mocniej czy raczej jebać i pozostać przy szkiełku?

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Łącznie blisko 100 osób zatrzymanych – policja podsumowuje akcję "Sunrise 2019"

Podczas akcji „SUNRISE 2019” policja zatrzymała 82 osoby. 80 z nich posiadało przy sobie środki odurzające, głównie amfetaminę, marihuanę i ecstasy. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 160 gramów narkotyków.
  • 4 / / 0

Ile gramow upchne w king size bletce?
  • 4 / / 0

Jak blancik to z kiefem czy nie preferujecie?
  • 7241 / 716 / 0

Najlepszy blant to mj wymieszana z tytexem.
Geniusz tkwi w prostocie :cheesy:
  • 8 / / 0

E tam, lepiej palić czyściocha jak ma się dużo baki. Kiedyś spróbowałem połączyć bakę z haszem i było nawet spoko, nieco inna faza, tylko hasz trzeba rozdrobnić i stosunkowo nie dać za dużo, bo inaczej się pali niż kwiatostan.
  • 3 / / 0

23 października 2018XaMi pisze:
E tam, lepiej palić czyściocha jak ma się dużo baki. Kiedyś spróbowałem połączyć bakę z haszem i było nawet spoko, nieco inna faza, tylko hasz trzeba rozdrobnić i stosunkowo nie dać za dużo, bo inaczej się pali niż kwiatostan.
U mnie na przykład, ze względu na to, że palę papierosy połączenie mj z tytoniem (sypie go całkiem nie mało) jest zawsze pierwszym wyborem i nie ważne ile jest baki.
  • 1734 / 283 / 154

Ja tam jestem tradycjomalistką i obstaję przy blantach. Sama baka, bez tytoniu. Z drugiej strony ciekawi mnie w sumie temat waporyzacji.
  • 4 / / 0

Dla mnie najlepsze proporcje to 75 procent marii i 25 tytoniu. Najlepiej wszystko zmiksowane w młynku elektrycznym, wtedy jest dużo łatwiej skręcić równo palącego się bata :)
  • 808 / 101 / 0

mj z tytoniem, nigdy sama, bo niepotrzebnie się spala nadmiar mj, a tak to trochę tytoniu dodane i ładnie się komponuje.
Do tego haszyk dobrze skruszony, wszystko ładnie wymieszane i rozłożone, pali się pięknie.
royal <3
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata