Problemy sercowe i żołądkowe, po długim ciągu na hexenie

Moderator: Zdrowie

• 35 / 4 / 0

Cześć. Od stycznia, do czerwca, napierdalałem w chuj dużo hexa (przerobiłem nawet z 200g) + do tego, często w miksie z majką od końcówki lutego (nie stroniłem też od innych substancji psychoaktywnych, właściwie, to ciężko było znaleźć dzień, w którym byłem trzeźwy). Od 3 miesięcy nie biorę nic poza THC, etanolem bardzo rzadko, kofeiną i nikotyną nałogowo. Zauważyłem już kilka miesięcy temu mocne problemy żołądkowe i sercowe - zaczęło się w sumie niewinnie, od wypluwania z siebie bardzo kwaśnej żółci, czy niestrawionego jedzenia, a tętno na trzeźwo wynosiło ok. 100(czyli tyle, ile mam po 3-miesięcznej przerwie). Problemy zaczęły się pogłębiać, świeżo przed odstawieniem (w małym stopniu miało to związek z odstawieniem dragów, choć największy miały sprawy prywatne.). Przez długi okres, norma tętna, bez niczego, to było 120, a gdy zrobiłem sobie kawkę, potrafiło wzrosnąć do nawet 140 (w skrajnych przypadkach, zwykle 130). Problemy z serduchem się uspokoiły i stopniowo uspokajają, bo teraz mam na trzeźwo ok. 100 tętna, ale gdy dojebie trochę kofeiny, wzrasta do 110-120 (na początku przygody ze stimieniem, 120 miałem po sporych ilościach krajówy, gdy na trzeźwo - 80). Problemy z żołądkiem, dopiero zaczynają ustępować od wczoraj, gdy zwróciłem się do lekarza - wypisano mi 40mg esomeprazolu i zalecono siemię lniane. Przed kuracją, 15 "mini bełtów" dziennie, to był standard - gdy był to wręcz wypalający przełyk i żołądek kwas, to leciało żółtobiałe, a gdy było całkiem bezboleśnie - brunatne fusy, z niestrawionym jedzeniem, czyli prawdopodobnie krew (te brunatne fusy, często leciało bez żarcia). Od dwóch dni biorę leki i robię sobie kisielek z siemia lnianego i jak na razie, to nie wypuściłem nic z siebie (dzisiaj, bo wczoraj 4 razy.).
Myślę, że jakbym przestał brać leki, to kwaśne nakurwianie żołądka, czy plucie krwią by wróciło, a zatem mam pytanie - jak długo będzie trwała kuracja z żołądkiem? Czy w ogóle wróci (żołądek) do pełni zdrowia, czy zawsze już będzie trochę zajebany? Z sercem też powinienem udać się gdzieś, gdy z tygodnia na tydzień widzę poprawę bez żadnego leczenia, czy jednak wróci samo do siebie? (z żołądkiem nie było żadnej poprawy, dopóki nie wprowadziłem leków, a nawet było coraz gorzej, bo ciężko mi teraz sobie pozwolić nawet na 2 energetyki). Po niedzieli jadę na gastroskopię, więc dam znać, co z tym żołądkiem mam (lekarka powiedziała, że nie wyklucza wrzodów.) :listen:
  • 35 / 4 / 0

Gastroskopia wykazała podrażnienie żołądka i ponoć miałem zapalenie żołądka przedtem. Dodatkowo mam chyba refluks, nic poważnego - wyjebane.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Coraz więcej kobiet w ciąży stosuje marihuanę

W Stanach Zjednoczonych podwoiła się liczba kobiet w ciąży, używających marihuanę – wynika z badania opublikowanego we wtorek w Journal of the American Medical Association.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata