Zolpidem – objawy odstawienne

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: Leki, GABA

• 4 / / 0

Witam jakiś, miesiąc temu czyli 19 Września oddstawiłem zupełnie zolpidem, w tym dniu właśnie wieczorem zaczęło mnie telepać i dostałem ataku paniki oraz wzmożony lęk, po jakiś dwóch tygodniach było lepiej teraz jak już prawie miesiąc minął dostałem depresjii, a już było dobrze. Objawy moje które towarzyszły mi po oddstawieniu to oczywiście lęk, natrętne myśli i objawy somatyczne takie jak napięciowy ból głowy i sztywność karku. Jakoś tydzień temu wszystko powróciło gdy wypiłem z nerwów w pracy pół setki spirytusu rozpuszczonego w wodzie, do tego dodam, że od zawsze chorowałem na nerwice natręctw, mam jakiś tam swój problem lękowo myślowy i po zrobieniu pewnej czynności lęk powstał i trzyma już tydzień oraz depresja, lekka bezsenność zarazem senność. Dodam, że ja nigdy nie miałem problemów ze snem brałem zolpidem dla relaksu i czasami żeby wyeleminować lęk, teraz śpie w miare dobrze ale np: kiedyś mogłem a teraz popołudniu już zasnąć nie moge. Czy to dalej mogą być objawy odstawieniowe zolpidemu pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 18 października 2018 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
  • 5 / 1 / 0

Hej. Może spróbuj coś ziołowego na uspokojenie jakiś Valused, clitorie albo jakieś kombo z acopa monnieri? coś na uspokojenie by sie przydało co?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Lightfoot proponuje zakaz aromatyzowanych papierosów

Burmistrz Chicago, Lori Lightfoot, wzywa do wprowadzenia zakazu stosowania smakowych elektronicznych papierosów w całym mieście, co ma wpłynąć na ograniczenie ich używania przez nieletnich.
  • 2030 / 374 / 154

Mogą być, objawy odstawienia substancji walących w GABA niestety często utrzymują się bardzo długo. W Twoim stanie wskazana by była konsultacja psychiatryczna, jakieś antydepresanty (np. mianseryna, doksepina). I doraźnie chociażby hydroksyzyna na lęki / sen. Zobacz, jaka dawka hydro na Ciebie działa.
  • 7 / / 0

Pytanie - będę odstawiać zolpidem (trzy tygodnie brania, doszło do 13 tabletek dziennie). Czy alprazolam złagodzi objawy odstawienne? Jeśli tak to ile tego Xanaxu brać, żeby nie wpaśc z jednego uzaleznienia w drugie? Please help...
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata