Zolpidem – objawy odstawienne

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Witam jakiś, miesiąc temu czyli 19 Września oddstawiłem zupełnie zolpidem, w tym dniu właśnie wieczorem zaczęło mnie telepać i dostałem ataku paniki oraz wzmożony lęk, po jakiś dwóch tygodniach było lepiej teraz jak już prawie miesiąc minął dostałem depresjii, a już było dobrze. Objawy moje które towarzyszły mi po oddstawieniu to oczywiście lęk, natrętne myśli i objawy somatyczne takie jak napięciowy ból głowy i sztywność karku. Jakoś tydzień temu wszystko powróciło gdy wypiłem z nerwów w pracy pół setki spirytusu rozpuszczonego w wodzie, do tego dodam, że od zawsze chorowałem na nerwice natręctw, mam jakiś tam swój problem lękowo myślowy i po zrobieniu pewnej czynności lęk powstał i trzyma już tydzień oraz depresja, lekka bezsenność zarazem senność. Dodam, że ja nigdy nie miałem problemów ze snem brałem zolpidem dla relaksu i czasami żeby wyeleminować lęk, teraz śpie w miare dobrze ale np: kiedyś mogłem a teraz popołudniu już zasnąć nie moge. Czy to dalej mogą być objawy odstawieniowe zolpidemu pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 18 października 2018 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
Rejestracja: 2016
  • 5 / 1 / 0


Hej. Może spróbuj coś ziołowego na uspokojenie jakiś Valused, clitorie albo jakieś kombo z acopa monnieri? coś na uspokojenie by sie przydało co?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Dziewczynka przyniosła narkotyki do szkoły, by pochwalić się koleżankom. Zatrzymano 5 osób

Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Sprawa wyszła na jaw po tym jak nauczycielka u jednej z nastoletnich uczennic zauważyła narkotyki.
Rejestracja: 2018
  • 1455 / 230 / 154


Mogą być, objawy odstawienia substancji walących w GABA niestety często utrzymują się bardzo długo. W Twoim stanie wskazana by była konsultacja psychiatryczna, jakieś antydepresanty (np. mianseryna, doksepina). I doraźnie chociażby hydroksyzyna na lęki / sen. Zobacz, jaka dawka hydro na Ciebie działa.
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości