Ile mozna jechać na opiatach?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 122 Strona 6 z 13
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 540 / 155

[mention]MaszMaila[/mention] Ale niestety bardzo często przyładowanie opio staje się w końcu obowiązkiem, który wykonujemy już nie po to, by czuć się wspaniale, ale żeby nie czuć się strasznie. Ja żadnego zęba nie straciłam, ale kilka mam zaplombowanych, w dodatku poodsłaniane szyjki, nadwrażliwość i problemy z dziąsłami. Zęby strasznie psuje przede wszystkim PST i rozgryzanie tabletek wszelkiej maści (OxyContin, Sevredol / MST, Thiocodin, Tramal itp.).
Rejestracja: 2011
  • 155 / 23 / 0

Dlatego lepiej iv

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Adwokat Chauvina: Przyczyną śmierci George'a Floyda było przedawkowanie narkotyków

George Floyd nie zginął w wyniku uduszenia przez funkcjonariusza, ale z powodu przedawkowania fentanylu – twierdzi adwokat Dereka Chauvina, zwolnionego ze służby policjanta oskarżonego o zabójstwo 46-letniego Afroamerykanina.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 100 / 17 / 5

28 października 2018taurinnn pisze:
[mention]MaszMaila[/mention] Ale niestety bardzo często przyładowanie opio staje się w końcu obowiązkiem, który wykonujemy już nie po to, by czuć się wspaniale, ale żeby nie czuć się strasznie. Ja żadnego zęba nie straciłam, ale kilka mam zaplombowanych, w dodatku poodsłaniane szyjki, nadwrażliwość i problemy z dziąsłami. Zęby strasznie psuje przede wszystkim PST i rozgryzanie tabletek wszelkiej maści (OxyContin, Sevredol / MST, Thiocodin, Tramal itp.).
Poodsłaniane szyjki zębowe też mam-stosój pastę Elmex Zieloną. Nie naprawi ząbków, ale nie będzie bolało przy jedzeniu czy myciu. Nie piję PST. Nie rozgryzam tabletek. Sam mam zaleczone(zaplombowane). Łykam jedną dwusetkę dziennie i tyle. Te dziąsła to zagadka u 19latki?.
Tu stuprocentowa racja-z 600mg tramu zszedłem w osiem dni do 200mg na dodatek pracując. Zrobiłem to po to, żeby nie robić z siebie zupełnego zombie i odczuwać wszystko bardziej jak człowiek. Teraz mam za swoje. Każdy kto rzucał Tram czy inne 💩 wie o czym piszę.
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 540 / 155

[mention]munieslaw[/mention] Zgadza się, ale są jednak osoby, które z niewiadomych (lub wiadomych im) przyczyn boją się igieł. Albo sytuacje (np. miejsca publiczne, niesterylne otoczenie, brak sprzętu pod ręką), w których nie ma możliwości wykonania i.v. Kiedy przechodziłam z p.o. (łykane w całości) na i.v., gryźć zdarzyło mi się może z 10 razy. Ewentualnie w potrzebie parę razy wciągnęłam nosem rozkruszone tabsy, ale trochę marnowanie, działanie podobne do tego przy rozgryzaniu. Niektórzy przez etap gryzienia tabsów próbują też schodzić z i.v.

No i inna sprawa, że inne opio to jeszcze, jeszcze…, ale akurat PST to ostatnie, co można zapodać i.v. :-p

lol

Rejestracja: 2006
  • 2865 / 320 / 0

[mention]MaszMaila[/mention]

MaszMaila 3 lata (i mówisz z przerwami) to jednak krótki okres. Po takim czasie większość ćpunów Ci powie, ze plusy przeważają minusy :-)
Jakbys mnie po 3 latach na kodzie zapytal czy warto to bym Ci odpowiedzial, ze sprobowanie kodeiny to byla fantastyczna decyzja %-D
Wspaniała euforia, poprawa humoru, chce się działać, tolerancja wcale mocno nie urosła, po prostu żyć nie umierać.

Za motywację odpowiada dopamina, a Ty biorąc systematycznie niszczysz sobie uklad nagrody.
Jeżeli nie przestaniesz brać to prędzej czy później zauważysz spadek motywacji i nastroju. Kazdy kto dlugo bierze tego doswiadcza.
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 540 / 155

[mention]lol[/mention] No mi np. przez 2 lata tolerancja na majkę wzrosła co najmniej dziesięciokrotnie. Pierwszą dawką było 5 mg p.o., pierwszą klepiącą 10-12 mg i.v., potem potrzebowałam co najmniej 60 mg i.v., żeby poczuć chociaż namiastkę tego, co na początku. A dochodziłam nieraz i do 250 mg i.v., po których po prostu sobie siedziałam i słuchałam muzyki jak gdyby nic, praktycznie bez sajdów nawet. Dodam, że miałam w owym czasie ok. 15 kg niedowagi, w dodatku przy dość niskim wzroście, więc ważyłam naprawdę malutko.

Fizycznie uzależniłam się po ok. 8+10 miesiącach, wtedy miałam pierwszego skręta. No i potem już wszystko się posypało - życie prywatne, zawodowe, zdrowie fizyczne i psychiczne… Od opio właściwie każdy się uzależnia, pytanie tylko kiedy. Aczkolwiek nie tak rzadko wystarcza już ten jeden raz (przynajmniej do psychicznego uzależnienia, ale znam też osobę, co dostała skręta po dwukrotnym strzale helu pod rząd).
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 100 / 17 / 5

Trzy lata to ogrom czasu przynajmniej dla mnie. Nie lubię być zniewolony przez kilka substancji. Pierwszą jest clon od kilkunastu lat. Zolpic leży nie ruszony bo mi po nim odbija i stracił swoją magię. Clonazepam wystarczył by całkowicie. Od niego się chyba nigdy nie uwolnię.

lol

Rejestracja: 2006
  • 2865 / 320 / 0

Dlugo i krotko, zalezy jak na to patrzeć. Przy lekkich opio koda tramal wystarczająco długo, żeby się uzależnić, ale za krótko, zeby odczuc negatywne efekty. I w tym sensie to pisałem.

Gdybys bral m lub h juz bys pewnie odczul negatywne skutki. U mnie było tak, że przez 8 lat brałem wyłącznie kodę (potem koda/PST i jeszcze pozniej samo PST) i gdzies tak po ~6latach dopiero zauwazylem, ze nalog negatywnie wplywa na moje zycie.
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 540 / 155

[mention]lol[/mention] Tak jak wyżej pisałam, 2 lata z kodą oraz majką równocześnie (wcześniej parę razy sama koda), w międzyczasie inne opio czasami - poważnie wpłynęły zarówno na mój stan fizyczny i psychiczny, jak i całe życie. Dużo moim zdaniem zależy od naszej kondycji fizycznej i psychicznej (oraz ogólnej sytuacji życiowej) na początku wpadania w nałóg.
Rejestracja: 2017
  • 1918 / 333 / 2

Ja potwierdzam teorię: im mocniejsze opio, tym mocniej wpływa na nasze życie i pokazuje różne książkowe skutki uboczne. Kilka lat na kodzie przeplatanej z Tramalem, buprą, PST (branymi raczej okresowo i nie bardzo długo) nie zmieniło mnie tak, jak rok na DHC (tak, DHC to nie jest słabe opio) i pare miechów na oksy, majce, do tego furanyl fentanyl jak był u vendorów. Dopiero wtedy zrozumiałem w pełni co to znaczy opio nałóg. Wiadomo że byłem wjebany od początku w kodeinę, ale wtedy plusy brania przeważały nad minusami. A teraz...

Fizycznie się czuję dobrze, jedynie mam problemy rano ze wstaniem, robiłem niedawno badania i wszystko idealnie. No prócz wykastrowanego libido, to można podpiąć pod objawy fizyczne. Za to psychika się zmieniła i to mocno.
Posty: 122 Strona 6 z 13
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: syluro i 2 gości