Czy mogę wypić lampkę szampana, zażywszy benzodiazepinę i lek SSRI?

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

Czy takie połączenie jest bezpieczne - wg ciebie?

49%
Tak, na pewno
19
36%
Raczej tak
14
3%
Nie wiem/ Trudno powiedzieć
1
8%
Raczej nie
3
5%
Nie, zdecydowanie
2

Liczba głosów: 39

• 8 / / 0

Potrafilem wypic baardzo duzo przy jednoczesnym uzywaniu fluoksetyny i nic mi sie nie dzialo. Dlatego parsknalem smiechem jak przeczytalem o tej 'lampce szampana' ;]

Użytkownik nieaktywny
  • 180 / 1 / 0

Aha. :)

Remal pisze:
Dlatego parsknalem smiechem jak przeczytalem o tej 'lampce szampana' ;]
No wolałem się upewnić... ;)

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Piraci kontra świat

Książka "Król darknetu. Polowanie na genialnego cyberprzestępcę" ukazała się w świetnej „Serii Amerykańskiej” Wydawnictwa Czarne. Napisana została z reporterską dociekliwością przez Nicka Biltona, pisarza i dziennikarza „Vanity Fair”, a wcześniej „The New York Times”. Autor nadał jej formę powieści non-fiction, łączącą w sobie interesującą biografię, kryminał ze żmudnym dochodzeniem i sensację pędzącą za zwrotami akcji.
  • 212 / 30 / 0

Jak masz zamiar pić a nie jesteś ćpunem, lub krótko bierzesz benzo to poprostu na dzień w którym tą lampkę wypijesz nie jedz benzo. Na zoloft można pić, chlać, ćpać i będziesz żyć. Jeżeli już pomieszasz lampkę z benzo np 0,5 Xanaxu, 5mg relanium, czy coś podobnego nic ci nie będzie. Nawet jak 4 lampki pójdą, poprostu upijesz się szybciej i stracisz panowanie. Ale jak nie masz tolerancji i np na 35mg diazepamu wypiłbyś z kimś krowę na pół to zaśniesz bez pobudki. Ja przy tolerancji kurewskiej, ok 30klonow pilem piwa 6, i nic się nie działo. Za to działo się jak odstawiłem benzo ;]. Więc nie jedz go jak nie musisz w ogóle, bo to kurestwo uzależnia niesamowicie.
  • 2433 / 534 / 155

Przy SSRI sporadyczne wypicie alko nie powinno zaszkodzić. Za to jeśli na benzo nie masz tolerancji - Nie łącz, odpuść albo benzo na 2-3 dni przed alko, albo alko na 2-3 dni przed benzo. Taki mix bez tolerancji grozi działaniem amnezyjnym.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1200 uczestników Wejdź na czata