Sadzenie na strychu

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Siema, chcialbym rozpoczac przygode z uprawa skuna i nie za bardzo wiem, czy strych bedzie na to dobrym miejscem (bo boje sie ze bedzie tym pieknie pachniec na caly DOM). Temperatura tam to 10-15C
podrzuccie jakies porady jak to ukryc i jak to zrobic.
Rejestracja: 2007
  • 905 / 45 / 0


Strych to dobra opcja , pod warunkiem , że podniesiesz temperature do min 21*C
Możesz to zrobić w ten sposób, że kupujesz gotowego growboxa , instalujesz HPSy ( wydzielają ciepło , 200*C przy bańce ) , ew możesz podłożyć ( można kupić ) mate grzewczą , kładziesz na podłogę , dużo energii nie pobiera.

Co do zapachu - filtr węglowy załatwi sprawę - możesz kupić , zrobić - wszystko jest opisane na forum ( poprzeglądaj tematy )

Podaj ile masz m2 na rośliny to przeliczę Ci ile W lampę będziesz musiał zakupić i jak wydajny system wentylacji powinien być.

pzdr
TJ\NC

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Google wesprze narkomanów

Cyfrowy gigant wprowadził na terenie Stanów Zjednoczonych nową usługę Recover Together, która ma pomóc uzależnionym od opioidów.
Rejestracja: 2014
  • 7085 / 787 / 0


Takie filtry węglowe pochłaniają 100% zapachu? Jak radzą sobie w pomieszczeniu, gdzie suszony jest zbiór? (na logikę powinny działać tak samo, jak przy żywych jeszcze kwiatach).

Teoretycznie taki filtr https://www.growshopjamaica.pl/filtr-we ... m3-h/1942/ powinien wystarczyć do małego pomieszczenia typu pokój 1-osobowy (wnioskuję po "przepustowość optymalna: 150m3/h"). Szkoda, że wcześniej o tym nie pomyślałem... ile to wieczorów spędziłem marznąc, bo okno musiało być otwarte, co prawie w ogóle nie pomagało, tylko roznosiło zapach po całym mieszkaniu (i na drugi dzień trzeba było wietrzyć całe).
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości