Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
  • 1 / / 0
Siemanko, jestem aktualnie na tabsach(furaginum) czy jakoś tak, na infekcje dróg moczowych, i pisze że nie mogę pić alkoholu, w takim razie powiedzcie mi jak będzie wyglądać sprawa jak zapalę trawe/LSD. Będzie bad trip i zmuła? Czy raczej euforia i mega dużo energii. Idę na impreze do kumpla i potrzebuje dotrwać do 6 rano ;p

Pozdro :-)
  • 863 / 353 / 6
Nie mogę znaleźć nigdzie informacji nt. interakcji furazydyny z etanolem, oprócz tego że jest. Nadworny biochemik coś?

Furazydyny ani nitrofuranów w ogóle nie widzę na liście leków wchodzących w interakcję z THC (to się stosuje jeszcze na Zachodzie?), więc z mj powinno być si. Nie mam pojęcia na temat LSD.

Nie mam zielonego pojęcia jakiego będziesz miał po tym tripa. Najpewniej takiego, na jaki S&S ci pozwoli.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 59 / 9 / 0
Nie łącz leków na układ moczowy z etanolem. alkohol obciąża go, powoduje częstomocz, wypłukuje. Napewno nic wskazanego w trakcie kuracji. mj myślę nie zaszkodzi, THC raczej nie ma nic do rzeczy ale to tylko moje empiryczne przypuszczenia. LSD? Też nic się nie powinno stać ale sama myśl że "lecze się i coś może być nie tak" może Ci zepsuć trip, raczej spędź te noc przy mj i najwyżej przykimaj słodziutko wcześniej.
Będąc sobą wygrywasz na starcie z braku konkurencji.
  • 567 / 25 / 0
Odgrzeje kotleta. A z amph jak działa furalgina?
  • 863 / 353 / 6
Furazydyna obciąża nerki, amfetamina też. Jeśli masz jakieś problemy z nerkami, to sobie odpuść. Jeśli zdrowe, to powinno być ok, tylko nie wal takiego kombo zbyt często.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 948 / 273 / 2
amfetamina będzie alkalizować mocz, co spowoduje zmniejszenie działania furaginy.

No dobra, prawdopodobnie nie alkalizuje mocno, niemniej zawsze powinno się trzymać zasady - leczysz się, to niczego nie bierz, w tym przypadku szkoda nerek.
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 229 / 26 / 0
A ktoś się może orientuje jak się ma furagina do PST?
Nic nigdy nie było dla mnie zbyt dziwne.
Hunter S. Thompson Lęk i odraza w Las Vegas
  • 229 / 26 / 0
25 lipca 2018Synecdoche pisze:
A ktoś się może orientuje jak się ma furagina do PST?
Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał, to bardzo niemiłe połączenie. Nie dość, że nie da się wyleczyć, to jeszcze zawroty głowy + nudności.
Nic nigdy nie było dla mnie zbyt dziwne.
Hunter S. Thompson Lęk i odraza w Las Vegas
  • 189 / 9 / 0
Według opinii i komentarzy na necie, łączenie furaginy z alkoholem powoduje zaczerwienienia twarzy, mdłości, biegunkę, ogólnie pogarsza samopoczucie więc nie warto (znajomej zaczerwieniła się twarz i była rozpalona po dwóch drinkach %-D )

Polecam przy stosowaniu Furaginy pić herbatkę z pokrzywy i żurawiny (najlepiej dobrej jakości typu Herbapol) świetnie przeczyszcza nerki i minimalizuje negatywne skutki (sama furagina jest ciężka dla nerek)
  • 1 / / 0
Odświeżę temat - czy furagina wchodzi w jakieś nieprzyjemne/niebezpieczne interakcje z MDMA?
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.