Ile fety zjadasz w jedną noc?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 270 / 3 / 0

Panowie, jak walicie nocke, to ile w jedną noc schodzi towaru? Piszcie tez, czy macie typowe uliczne scierwo, czy jakiegoś kozaka od chemika. Pytam z ciekawości, bo ja przez nocke to maksymalnie sztuke, zazwyczaj pół, ulicznej ściery, jestem młody, nie mam dobrych dojść do tematu
Tak wogole to nie walcie tego(wiem łatwo powiedzieć %-D ) ale serio, są lepsze używki, niz to badziewie. A najlepiej to nic nie walić, zróbcie sobie chociaż 10dni detoksu, wtedy jest naprawde zajebiscie, serio, nie ma to jak trzeźwy umysł
  • 35 / 4 / 0

A czemu w noc może ja jem fete w dzień ??

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Samolot pełen kokainy roztrzaskał się o ziemię. Wartość? Nawet 500 milionów złotych

Historia jak z serialu "Narcos", a jednak prawdziwa. W głębokiej meksykańskiej dżungli rozbił się prywatny samolot. Na jego pokładzie było 1,3 tony kokainy, czyli równowartość nawet 500 milionów złotych.
  • 47 / 5 / 0

Poczatek lat 90 to jedna torba na 3 dni starczala to byly czasy a dzisiaj, nie masz kontaktow to dostaniesz gips albo inne kreatyne wymieszana z jakimis resztami fety albo mix rc zasyfiony jakimis wypelniaczami........
takie to realia
  • 40 / 6 / 0

przez noc około 0.5g zajebistego, świeżego ścierwa co wali rybką na kilometr, a takiego typowego ulicznego zjadłem kiedyś jak zaczynałem (3msc temu) solo gieta w niecałą noc, a i tak nie było tej euforii. generalnie jestem zdania, że jak nie ma się dostępu do dobrego prądu, to lepiej kawe wypić, gdyż efekty będą podobne.
  • 123 / 6 / 0

Zależy od tematu, ale jak jest w miare OK to sztuka wystarcza na głowę. Rozwalają mnie ludzie, którzy chwala się ILE TO ONI NIE ZJEDLI w jedną noc, a najczesciej oznacza to, że walą jakies gówno.
  • 2241 / 432 / 0

0,5-1g ulicznej hybrydy.
  • 396 / 27 / 0

Kiedyś 1gr zjadane było. W ciągu 12h
  • 3990 / 460 / 11

Ja mam średnią tolerke na fetę.
0,5 grama mi spokojnie starczy.
  • 637 / 25 / 0

z 300 mg sciery i cala noc zabawy :P okolo nie lubie przesadzac, zwlaszcza ze teraz jem fete moze 2 razy do roku to mi w zupelnosci wystarcza
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata