Czy warto Aniracetam na sam początek przygody? Pytanie.

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 1 / 1 / 0

Witam, jestem nowy na forum jak i w temacie który chcę poruszyć dlatego też pisze tylko i wyłącznie po porade w formie pytania do tych wszystkich którzy są bardziej doświadczeni ode mnie. Z góry chciałbym jednak troche przedstawić mój problem i proszę o jakiekolwiek zrozumienie. Jestem obecnie w ogólniaku i przez uzależnienie jakim było notoryczne zamulanie przed kompem od dziecka tak sobie sprółem łeb, że od półtora roku strasznie mi pamięć szwankuje wraz z myśleniem, często gubie wątki i słowa jak i mam problem z doborem ich, zapominam wiele rzeczy i nawet mam problem z przypominaniem sobie to co robiłem powiedzmy w dniu wczorajszym, innymi słowy czuje się tak jakbym był definicją otepienia. Oczywiście raz na jakiś czas mam epizody w których to stać mnie na taki wyczyn intelektualny jak pisanie na tym forum ale wszystko i tak prędzej czy później wraca do punktu wyjścia. Pół roku temu ostro wziąłem się za siebie, sport, dieta, nauka itp ale w pewnym momencie przez pewną nagłą sytuację która wpłynęła na mnie bardzo i to aż za, odpuściłem sobie. Obecnie wyrażam chęć zmiany i chcę ponownie wziąść się za siebie, tym razem na poważnie pomimo przeciwności i nie przedłużając, mam do was zasadnicze pytanie. Nie ukrywam, że chciałbym spróbować z nootropami i suplementami dlatego też, proszę o poradę, co polecielibyscie na początek? i czy w ogóle byście coś polecili? Mam taką koncepcję, Aniracetam wraz z sulbutiaminą i choliną, myślicie, że to dobry pomysł na początek? Czekam na odpowiedzi! Pozdrawiam :-D

Przeniesiono z ,,Leki nootropowe”. taurinnn
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata