Knajpa pod naciętą makówką

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

skandal

44
11

lol pisze:
19 października 2018
Władza deprawuje %-D Nawet jeśli jesteś "HIGH FUNCTIONING DRUG ADIKT"

Aha jakby co seria L8046006, nie kupować!
Mnie tylko zastanawia, jakim cudem w Pl i w UK jest takie samo oznaczenie partii. Jeszcze teraz rozumie, kraj pochodzenia ten sam.
Jednak wcześniej gdy w Polsce był Czeski mak a w Szkocji lokalny to nr serii był również identyczny.
Przecież pamiętny u Was Tesco 11 był dokładnie ta samą serią co u mnie.
Co ciekawsze dla mnie ten mak też się wtedy delikatnie wyróżniał a dla Was był to mega mocarz.
Czyżby wbrew napisowi o kraju produkcji dali Wam Angielskie ziarno?
No nie wierzę że to zbieg okoliczności.
Dokładnie ten sam moment, te same numery. Dla mnie odrobinę inne w smaku i lekko mocniejsze i dla Was nagle taki skok w mocy.
Any idea?

Survivor

27
22

Odpowiedź na pytanie „jaki mak działa najbardziej mobilizująco” brzmi: jakikolwiek, o ile na zrobienie PST i ogarnięcie po sobie i niezrobienie przy tym syfu macie 10 minut xD Chciało mi się kawy, a już jej nie potrzebuję.

Potem wypiję, może nawet dopiero jutro. Będę się łudzić, że to nie wjebywanie się znowu %-D

W Nowej Zelandii tysiące lokatorów mieszkań komunalnych otrzyma łącznie miliony dolarów odszkodowań i przeprosiny ze strony rządu po tym, jak zostali bezzasadnie wyeksmitowani po nieprawidłowym przetestowaniu ich domów na obecność narkotyków.
Dopalacze dalej zabijają. Ostatnio śmierć dziesięciu młodych osób postawiła na nogi policję i prokuratorów. Wyjątkowo niebezpieczne substancje trafiły do laboratoriów, a dilerzy do aresztu. To jednak tylko czubek góry lodowej.

AlienForms

278
109

@skandal gdyby nam jakimś cudem rzucili w Teskaczach angielskie ziarna to byłaby spora szansa na trafienie mocarza ;) Szczególnie gdyby były to te słynne ziarna z marek: Sincerely Nuts (SN), Food To Live (FTL) i We Got Nuts (WGN) - słynne marki zza oceanem za które płacą krocie ale najmocniejsze serie były podobno mocarzami ;) Już teraz nie wchodzę na Redditowa grupę /r/PoppyTea bo tam jak i wszędzie w Stanach zaczął się zamordyzm, totalitaryzm, koniec wolności słowa itp (zabronili im omawianie jakości serii.....i chyba nawet nie mogą wspominać nazw marek...dramat....cały Reddit się taki robi..) - wczoraj zajrzałem na chwilę na tą grupę i chyba znowu panuje Seedocalypse...z tym, że teraz chyba na poważnie i już na dobre... Na bank skończyły się właśnie angielskie ziarna. Zostały im hiszpańskie (które u nich są mega słabe na granicy leczenia skręta) i Holenderskie się pojawiły które są jeszcze słabsze podobno. Dramat tam mają, czyta, że co drugi post to metadon i bupra tudzież kratom. Ciekawe czy te Hiszpańskie słabiutkie ziarna to te z najnowszych zbiorów które pewnie u nas się pojawią za chwilę... słabo by było gdyby nowe hiszpany były takie słabe.

skandal

44
11

Sytuacja miała miejsce jednorazowo że nasiona były takie same.
Bardziej chodziło mi o sam numer serii które są identyczne w PL i UK.

Amerykańskiego reddit już od dawna nie czytam bo nic tam kompletnie nie ma.
Wiesz, jak po angielskim maku dostali takiego Hiszpana to nie dziwie się że płaczą. Dla nich to już w ogóle tragedia bo w USA również przestali sprzedawać angielski mak. Swojego rodzimego klepacza nigdy nie mieli.
Musieli zaprzestać sprzedawać mak z UK bo nigdzie go nie można dostać, awet u hamburgerów.
Czyżby głównym powodem była EU?
Ciekawe czy w momencie gdy dojdzie do brexit to patriotycznie nakażą powrócić do sprzedaży angielskiego maku:)

NIE BĘDZIE NAM UNIA MÓWIĆ CO MAMY ĆPAĆ! STANOWCZE NIE! NIEDOGRZANIU! JESZCZE ANGIELSKIE NASIONA ZAWŁADNĄ EUROPĄ!!!

TAK!!!! TAK!!!! TAK!!!!

SKANDAL NA KRÓLA ANGLI!
NIECH ŻYJE NASZ OPIATOWY WŁADCA!!!!

PST W GÓRĘ, PIJMY ZDROWIE KRÓLA!!!

PS. Sorry, trochę mnie poniosło.
A tak całkiem poważnie, jak zrobicie mnie królem to obiecuję dożywotnia zapas ziarna.

lol

116
13

To, że oznaczenie jest to same nie znaczy, że nasiona są te same.
Mogą pakować maki w roznych miejcach w podobnym czasie i nadać te same numery. bo i tak będą wiedzieć skąd są. na przykład.

Tesco to byl dobry mak, chociaz od czeskich bakalandów slabszy.

lol

116
13

@AlienForms
AlienForms pisze:
19 października 2018
lol pisze:
19 października 2018
Aha jakby co seria L8046006, nie kupować!
testujesz już co się da ?? ;) Byłeś w Auchan na Jubilerskiej ?? Nie zaglądałem tam ponad 4 msc a zawsze tam był duży Bakalland, więc jak ktoś nie wyczyścił to może coś znajdziesz

Bardziej z nudów. Nie chciało mi się jechać po mak, więc pomyslalem, ze stestuję. Mimo ze Czech to duze ziarna, posklejane. Ale jak przeplualem to juz po kolorze widać było, że doszczętnie wyczyszczony %-D Przepluczka wyszla prawie jak woda.

A co do Jubilerskiej - nigdy tam nie dotarłem :-) w jedną stronę mialbym z 50min drogi.

lol

116
13

@skunk_z

taki mały offtop- właściwie to kiedy mak produkuje więcej dobra?
Można jakoś pomóc roślince, aby lepiej obrodziła?
kiedy dasz mu odpowiednią ziemię, nawóz, roslinki będa odpowiednio poprzedzielane min 10cm, będzie miał dobrą pogodę to wtedy wyprodukuje więcej.
jak pokazywali afganskich rolników w reportazu to oni dawali 1kilogram nasion, mieszali to z jakimis solami i to im starczało, żeby obsiać 1 hektar bodaj.
Po 2tyg od zrzucenia płatków jest najwięcej towaru w makówie.

Aż mnie zdziwilo, ze na obsianie hektara wystarczy raptem kilo nasion :-)
Tzn pamiętam z dawnych czasów, że takie konopie można stresować czy podcinać, aby dawały więcej kwiatostanów i były one obfitsze, a takiemu makowi to właściwie do czego służy mleczko? Do obrony przed zjedzeniem?
Tak jak piszesz, mleczko to mechanizm obronny roslinki :-) małe robaczki zabija,a duze robaczki takie jak my mogą się nagrzać %-D

Czyli stresowanie rośliny przez lekkie użycie ślimaków pobudziłoby do produkcji lepszego mleczka. czy nie da się na to wpłynąć inaczej niż jakością gleby/nawozami etc
czy aż tak to nie wiem. a propos slimakow czytalem tylko tyle, ze jak jest duzo tych robaczków na polu to potrafią mocno wpłynąć na zawartość morfiny w naszej przepłuczce :-) po prostu nadgryzają makówki i sok się dostaje do nasion.

bo ogolnie nawet jezeli jest swietny mak, ale zbiory są ręcznie to nie poczujemy takiego maku. mak zawiera duzo oleju i jak kombajn jedzie po suchych makówkach to niszczy i ściera warstwę makówki przez co alkaloidy przyklejają się do maku.

Pozdro

ledzeppelin2

214
218

Czasami na kodzie jak jestem zgrzany... ale tak nie fest to wpadam na genialny pomysł:
kupuje sobie dorzutkę na wieczór typu 500 mg z myślą - teraz dopierdole , się mocno zgrzeje , zakończę z przytupem i od jutra rzucam.
Zawsze żałuję następnego dnia jak mnie puszcza i włącza się ciśnienie. Że mogłem nie brać tej drugiej partii i na dzisiaj bym miał więcej kasy........

To samo tyczy się PST. Lepiej przepłukać mniej .Zawsze trzeba myśleć o jutrze.

A heroina to mi chodzi czasem po łbie od kiedy spróbowałem. Ma specyficzne działanie jak na opio . Czujesz się jak nedotykalny jak na chmurce, odseparowany od świata, ludzie są za szybką , pewność siebie i heroizm. Ludzi się nie chce przytulać tylko traktować hmm instrumentalnie. Jest taka zimna .... heroina nie grzeje a ziębi duszę.

morfina to jednak nie jest wielki przeskok w działaniu w stosunku do np. kodeiny . Faza dosyć podobna jak już nastąpi bum ! czyli wejście.

skandal

44
11

Dla mnie osobiście, mentalnie i fizycznie dużo większy skok i różnica była przy przejściu z kodeiny na morfine niż z morfiny na heroiny.

eth0

88
69

ledzeppelin2 pisze:
22 października 2018
od jutra rzucam.
Za każdym razem. %-D

Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata

AwatarAlembik  Awatarsfiksowany  AwatarGanjaBot  AwatarSem  Awatarpokolenie Ł.K.  a47f067f67c8d4e4f97d911ed38165dasylvest3r9  AwatarMendeleev  Awataritirritate  843881ac4a55b05751e222b2f6e2e2a6Iskolaska  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  Awatarqokayna  d449a8280d5fefdfd6cb52d073135823xosx  AwatarLuciferianDawn  AwatarAnonSqo  AwatarCristianoTramaldo  4ae44d6f8a3a9fcadcb73c4d81b3706aMaleCoNieCo  AwatarMrMagnificus  AwatarMikerm  Awatareasilybored  Awatarjabolman  AwatarPierwotnyWilk  0e6372f206723fd192f764d590189e1dniebiorenic  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  AwatarShadySharky  AwatarDemis  Awatarmurdock777  Awatarnasienie14  AwatarBetterThan  e8bc20f482f69e9da82110920f909ba4statyczny  AwatarPsychopath  e50c0a1566f0c7a702b2ba2ae2619e68Adwocat  Awatarcinos123  Awatartaurinnn  Awatartizziano  AwatarPjaq  AwatarZX  e8fc2b816ba2340a7cd07e1b37be3ef0astralvoyager  AwatarTripowicz  Awatarowerfull  Awatarunknown  AwatarSokratesPamps  49a1c758aef9fd331a96997b7dc253c2Braak  ce4e6378fe5869a70161695bc86b3f86cromogen  AwatarCzarli Hustle  AwatarMrPancake  1bae16b0abf64fa7cc31db97e154b96bBorowikPL2010  Awatargenezyp_kapen  8751bbd5e646faedbff83e380628dc6falmer  075072bfe93b51a627a442ee28325597Matixx  13678504b9b34d9bd83b3bd9312ca8ddTTomasz  AwatarAmffaa  Awatart.rydzyk  c1b1d3698988797e9bf235a146d64b9dMacFly  df5c49efaa1a955853ebd379277011efrealthing57  Awatarletmigo  AwatarSpOkOjNA  AwatarWincent