Metkatynon - Synteza (by innyodinnych)

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Re:

• 16 / / 0

21 kwietnia 2007Jackylhyde pisze:
Hej Kolego.
Hej Mistrzu, który przepis, może być bardziej wymagający i skomplikowany, polecasz na syntezę metkata z pseudoefedryny?
  • 581 / 57 / 0

02 września 2017Mefistofeles1945 pisze:
21 października 2012blondi0005 pisze:
Co jeśli pozostała na dnie czrna smolista substancja?
Należy zanieść substancje na najbliższy posterunek policji i zapytać co mogło pojsc nie tak. A tak szczerze to ja zawsze robie na cieplo energicznie mieszam i jest po pieciu minutach gites po tylu godzinach to jest uj nie kot.
lol... opowiedz mi o efektach jakie obserwujesz prócz... pobudzenia pseudoefką?

może kiedyś będzie Ci dane zapierdolić metkata syntezą na superkurwazimno, która trwa min 2 godziny ... wtedy nam może coś opowiesz o działaniu a póki co nie wprowadzaj gimbazy na zła drogę, że w 5 min zrobią narkotyk, jeden z najbardziej uzależniających jakie istnieją. pozdro.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Litwa: Co drugi nosiciel wirusa HIV zażywał narkotyki dożylnie

Analizując wieloletnie tendencje rozpowszechniania się wirusa HIV na Litwie, można jednak stwierdzić, że maleje liczba nosicieli, którzy się zarazili nim poprzez dożylne przyjmowanie narkotyków.
  • 37 / 2 / 0

12 tabletek sudafedu rozpuszczono w 50 ml wody destylowanej. Ważąc przefiltrowany roztwór oraz pozostałości na filtrze, obliczono ilość wyekstrahowanej pseudoefedryny - 625 mg. Do roztworu dodano 250 mg KMnO4. W lodówce siedziało 8 godzin. Otrzymano jasną klarowną ciecz nad brązowo-czarnym osadem. Przefiltrowano i dodano 1 kroplę HCl. Papierek lakmusowy różowy. Zero krystalizacji po 10h. Co poszło nie tak?
  • 581 / 57 / 0

za malo hcl ? ... co robiłeś dalej po dodaniu hcl... jak krystalizowałeś?
  • 37 / 2 / 0

wg rhodium ph powinno oscylować w granicach 6, więc ilość raczej dobra. wylałem potem roztwór na blaszkę i położyłem lampkę, żeby woda szybciej wyparowała. kiedy masa stała się gęsta, zebrałem wszystko, rozsmarowałem. jeszcze raz i dosuszyłem. otrzymany proszek działał.
  • 581 / 57 / 0

polecam odczynniki tzw CZ.D.A - zawsze te pare % urtujesz.
  • 466 / 47 / 0

@314159 a krystalizacji nie przeprowadza się czasem w rozpuszczalniku? Z tego co czytam to wkropliłeś hcl do roztworu wodnego metkatynonu.
  • 37 / 2 / 0

tak, do roztworu wodnego. tak jest w przepisie rhodium. był tam jeszcze isopropanol, ale go nie dodaję, bo mam wystarczający sprzęt, żeby wartości odmierzać dokładnie.
  • 2 / / 0

Jak ogólnie oceniacie ten przepis ? Pytam, ponieważ nie widzę ani jednego posta, który by mówił że wszystko wychodzi tak jak powinno. Jak ten przepis ma się w porównaniu do metody jona ?
  • 24 / 2 / 0

Chciałbym spróbować donosowo, ale znalazłem tylko przepis na sól, a nie chce mi się bawić kwasami xd czy jest jakiś przepis na zasadę?
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata