Powój Ipomoea Purpurea z Biedronki

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3070 / 1030 / 0

jesli chodzi o powoje to LSA wystepuje w kazdym w mniejszej lub wiekszej ilosci
orocz nasion ,kwiaty tez posiadaja wystarczajaca ilosc,zreszta dzis sprobowalam tego wilca o bilaych kwiatach odmianna pospolitego(tak on też posiada LSA to tak jak analogicznie meskalina jest w opuncji figowej w zależnosci od warunkow w jakich rosla i czy byla nawozona azotem(bedzie miala wiecej meskaliny jak i inne kaktusy tylko nieduzo po spalicie je) ma od 0.01% do 3% maks ,także nawet zwykly wilec ma zwlaszcza w kwiatach i nasionach oczywiscie spożyć trzeba duzo a mimo dostepnosci to grucholic bedzie w żołądku choć działa.
  • 43 / 7 / 0

Ostatnio mocno zastanawiałem się czy plotki o tym, że te rośliny są nieaktywne, jeśli są hodowane w Polsce, nie są czasem bujdą. Hmm... Ktoś tak kiedyś rzucił na forum, ale jakoś mam wątpliwości.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Z braku tłumacza umorzyli śledztwo wobec przemytników narkotyków. Trójce Rumunów upiekło się

Z powodu braku tłumacza z języka rumuńskiego zwolniono z posterunku policji podejrzanych o przemyt narkotyków. Rzecz wydarzyła się w Perthus, niedaleko Perpignan, przy granicy francusko-hiszpańskiej.
  • 18 / / 0

Niedawno próbowałem od grzybiarza - 220 nasion, wodny ekstrakt z dodatkiem czosnku i kropel miętowych, ale niewiele dało. Coś tam w nogach poczułem, zwymiotowałem i łot cała faza. Być może na etapie rozpuszczania w wodzie coś zepsułem.

cr

• 76 / / 0

06 sierpnia 2017AnnaS pisze:
jesli chodzi o powoje to LSA wystepuje w kazdym w mniejszej lub wiekszej ilosci
orocz nasion ,kwiaty tez posiadaja wystarczajaca ilosc,zreszta dzis sprobowalam tego wilca o bilaych kwiatach odmianna pospolitego(tak on też posiada LSA to tak jak analogicznie meskalina jest w opuncji figowej w zależnosci od warunkow w jakich rosla i czy byla nawozona azotem(bedzie miala wiecej meskaliny jak i inne kaktusy tylko nieduzo po spalicie je) ma od 0.01% do 3% maks ,także nawet zwykly wilec ma zwlaszcza w kwiatach i nasionach oczywiscie spożyć trzeba duzo a mimo dostepnosci to grucholic bedzie w żołądku choć działa.
Czyli nie jest tak, że musza być czarne nasiona? Ja wyhodowąłem z BLUE STAR i są białe, własne zbiory, jest sens jeść?

cr

• 76 / / 0

heh ok sam prawdziałem z 11- 12 gram, Nie działa
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata