3-FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2137 / 267 / 3

Wszystkie amfetaminy są teraz nielegalne.
  • 2672 / 200 / 0

Albo przeoczyłem albo w rozporządzeniu widzę tylko 3FMA i 4FA zresztą ostatnio jak przeglądałem to tylko te dwie były.

To podlega pod prawo analogowe rozumiem ? Dlatego wszystkie nielegalne bo mają szkielet amfetaminy?

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Do więzienia próbowano przemycić narkotyki w prezerwatywach

Funkcjonariusze Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich udaremnili próbę przemytu środków niedozwolonych na teren jednostki. Tym razem substancję próbowano przemycić w opakowaniu po prezerwatywach.
  • 2672 / 200 / 0

Nie mogę edytować, zapewne chodzi o szkielet fenyloetyloaminy.

Proszę scalić.
  • 838 / 66 / 0

Tak o ten szkielet chodzi. Ktoś wytłumaczył mi w jakimś wątku, że nawet sama PEA nie jest już legalna.
A żółte piguły na2/3 FEA są bardzo dobre. Miałem przyjemność jeść je może 2 razy, ale byłem zadowolony.
Widziałem je w przynajmniej w 1 innym EU sklepie.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata