Tolerancja na amfetaminę a kryształy RC

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 46 / 5 / 0

A więc witam , moje pytanie jest w zasadzie jasne i krótkie , czy wysoce rozwinięta tolerancja na włada ma się coś do słabego lub wręcz zerowego działania różnego typu kryształków , wiem ze może każdy inaczej odbiera działanie poszczególnych substancji bo zawsze mówią chłopaki ze dobry kryształ a dla mnie jest raczej mierny , możliwe że moje nastawienie ma z tym coś wspólnego ? Kiedyś jak się zaczynało podróże to mając na myśli „kryształ” to zazwyczaj była to substancja która kojarzyła się z wielkim kopem i wystrzałem (mefedron) i takiego kryształu niestety cały czas oczekuje napalam się ze może w końcu będzie coś choć trochę zbliżonego siła działania do mefki. Także kiedys Krysia robiła zawsze jak trzeba , a teraz jak się jeszcze zle trafi to po zabiegu będziesz siedział przymulony i oszołomiony... Na koniec sprecyzuje pytanie Czego efektem może być znikome działanie Krysi lub komplementy jego brak ? Tolerka na plater ? Moje nastawienie ? Czy po prostu chujowy materiał dookoła ? Dodam ze nigdy nie wkręciłam się jakoś specjalnie w te kryształowe zabawki , jedyne czego nie zapomnę do końca życia to mefedron który zaczynał działać już po minucie i dawał takiego kopa o jakim teraz marzą małolaty ! :cool: tylko ten okropny zjazd po tej substancji dosyć skutecznie mnie odstraszał, no i jeszcze 3mmc tylko ze w postaci rozpuszczonej w tymbarku wspominam dobrze w nos nie działał prawie wcale. Reszta to oporowo amfa i co jakiś czas przepale to skunem 😁 Ps.nie chciałem tego tak przedłużać ale najadłem się ryby i mam dobra nawijke hehe ;d z góry dzięki za info i dyskusje , pozdro👋
  • 471 / 253 / 2

Jak najbardziej może występować tolerancja krzyżowa między władem i mefem.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Sprzedawca (nie właściciel) odpowie za dopalacze w talizmanach i amuletach - wyrok WSA

Organy sanitarne nie musiały szukać właściciela punktu, w którym oferowano środki zastępcze. Mogły ukarać tylko sprzedającego.
  • 46 / 5 / 0

LittleQueenie , czy ten efekt występuje wyłącznie w b-k ? czy inne tryptaminy itd tez będą miały wyższą tolerke ? nie znam się zabardzo na tych nazwach bo nigdy się nie zagłębiałem szczegółowo więc jeśli coś pomieszam to sorrki :)

LittleQueenie , czy ten efekt występuje wyłącznie w b-k ? czy inne tryptaminy itd tez będą miały wyższą tolerke ? nie znam się zabardzo na tych nazwach bo nigdy się nie zagłębiałem szczegółowo więc jeśli coś pomieszam to sorrki :)

Scalono. misspill
  • 2772 / 213 / 0

Tolerancja występuję między amfetaminami i beta ketonami lub też innymi stymulantami i empatogenami jeśli chodzi o tryptaminy to są to psychodeliki i tutaj już tolerancji nie będzie jednak zanim będziesz chciał wziąć tryptaminy to się dobrze do tego przygotuj poczytaj o tym bo to już nie substancję jak władek czy ketony że weźmiesz i o spoko jest bomba, całkiem inna para kaloszy trip może być na prawdę różny.
  • 471 / 253 / 2

Potwierdzam, tolerancji krzyżowej między b-k i tryptaminami nie ma, ale już jest np. między tryptaminami i kwasem, z racji że kwas zawiera w swojej strukturze motyw tryptaminowy.
  • 2772 / 213 / 0

Ogółnie to między wszystkimi psychodelikami, tryptaminy-lizergamidy-fenyloetyloaminy.
  • 46 / 5 / 0

15 października 2018serotoninowy pisze:
Tolerancja występuję między amfetaminami i beta ketonami lub też innymi stymulantami i empatogenami jeśli chodzi o tryptaminy to są to psychodeliki i tutaj już tolerancji nie będzie jednak zanim będziesz chciał wziąć tryptaminy to się dobrze do tego przygotuj poczytaj o tym bo to już nie substancję jak władek czy ketony że weźmiesz i o spoko jest bomba, całkiem inna para kaloszy trip może być na prawdę różny.
nie no psychodeliki to zupełnie inna bajka , wiem że potrafią człowieka zmienić o 180 stopni
musze się troche zagłębić w tym temacie bo jak narazie to tryptaminy nie używałem i nie wiem jak działa , to coś podobnego w działaniu do kwasu lizergowego ? I niestety z tym władkiem to też u mnie nie taka prosta sprawa niestety.. Najlepsze jest to że żaden b-k czy inne cuda, nawet o działaniu naśladującym fryte nie potrafi jej zastąpić , jedyna w swoim rodzaju amfetamina... %-D :huh:
  • 2772 / 213 / 0

Tryptaminy to psychodeliki jak kwas LSD działają podobnie jednak są pewne różnice ale żeby je wychaczyc to trzeba by było już spróbować i tego i tego by to zrozumieć ;) Zastanów się czy na pewno tego chcesz przeczytaj wszystkie naistotniejsze informacje i jakieś tripraporty na neurogroove jest tego dużo wtedy będziesz wiedział czy chcesz i dopiero dzialaj. Bądź też świadom zagrożeń np bad tripa :)
  • 46 / 5 / 0

16 października 2018serotoninowy pisze:
Tryptaminy to psychodeliki jak kwas LSD działają podobnie jednak są pewne różnice ale żeby je wychaczyc to trzeba by było już spróbować i tego i tego by to zrozumieć ;) Zastanów się czy na pewno tego chcesz przeczytaj wszystkie naistotniejsze informacje i jakieś tripraporty na neurogroove jest tego dużo wtedy będziesz wiedział czy chcesz i dopiero dzialaj. Bądź też świadom zagrożeń np bad tripa :)
Dzięki za dobre rady :) Nie jestem tak całkiem zielony w psychodelach bo akurat kartonik mialem okazje degustować ,łysiczka w tamtym roku zbierana była również :) chciałem w tym roku spróbować Muchomora czerwonego , no ale jak narazie nie widziałem ani jednego :moody:
  • 2772 / 213 / 0

Nie ma sprawy. Lysiczka to tryptamina konkretnie psylocybina ale jest cała masa innych tryptamin syntetycznych jeśli już próbowałes kwasa i lysiczki to po innych psychodelikach jest podobna bajka. Po Fenyloetyloaminach dodatkowo występuje stymulacja ale nie taka jak po fecie. Np. DOC to psychodeliczna amfetamina :) pozdro miłych lotów :)
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata