Paczka z Nl odwiedziła UC i doszła do skrzynki

Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.

Moderator: Prawo

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 38 / 2 / 0

Hej,
Miał ktoś przypadek że przesyłka z nielegalną zawartością została otwarta w urzędzie celnym, ładnie zaklejona i puszczona dalej?
Jakiś czas temu pojawił się w dropie list z Holandii, podbity że został podany rewizji a w środku zaklejony taśmą mylar z pacynka z samplem emki. Jedynym sensowym wyjaśnieniem wydaje mi się ze vendor wysyła coś innego. Nie mam reagentu pod ręką, ale wizualnie i organoleptycznie wszystko się zgadza. Zazwyczaj w takich sytuacjach pojawia się awizo żeby odebrać wezwanie a tym razem taki zonk. Co myślicie?
Rejestracja: 2018
  • 283 / 36 / 0

Jeżeli puścili dalej to albo ktoś nie wie co z tym zrobić, albo niedługo będziesz miał odwiedziny. Najlepiej wynieś z domu wszystko co jest nielegalne.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Toruń: nielegalne towary, w tym LSD, w przesyłkach kurierskich - kontrola w jednej z firm

W trakcie kontroli przesyłek przeprowadzonej w jednej z firm kurierskich, mundurowi z kujawsko-pomorskiej KAS ujawnili i zabezpieczyli 27 gramów suszu roślinnego z substancją psychoaktywną oraz 12 tzw. znaczków LSD (kartoników nasączonych substancją narkotyczną). Podejrzane paczki wskazał czworonożny funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej, labrador Lilou wyszkolony do wykrywania narkotyków.
Rejestracja: 2018
  • 40 / 3 / 0

mozliwosci moze byc wiele.
jak sam zaznaczyles, osoba mogla wyslac Ci zupelnie cos innego, lecz jezeli nie bylo karty charakterystyki to musieliby to sprawdzic na miejscu przenosnym spektometrem i wtedy mogli puscci dalej bo np. to legal albo jak sugeruje kolega wyzej, ktos nie wiedzial jak jak sie zachowac w twej kwestii i co z tym zrobic i tylko podbil pieczatke i poszlo.
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Wezwania w charakterze świadka”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości