Amfetamina a kobiety

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 99 Strona 10 z 10
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0


oj tam, bzdura, zależy jak kto reaguje. czasem po prostu łapiesz fazę, żeby pogadać o czymś, na co nie było czasu do tej pory. albo o czymś co umknęło. to nie musi być plecenie co ślina na język przyniesie :) ale oczywiście może. podejrzewam, że zależy to bardzo od osobowości i poziomu intelektualnego poszczególnych osobników.
Rejestracja: 2012
  • 9 / 1 / 0


Hmmm..pokazałeś właśnie (autorze tego posta) skrajny przejaw dyskryminacji i nietolerancji wobec kobiet. A myślisz, że facet po fu wygląda pięknie?Poza tym nigdzie nie jest powiedziane że kobieta ma stale być w 100% formie i przy tym pięknie wyglądać. Niestety, niektórzy nieogarnięci zapominają, że to zwykły człowiek. Poza tym sama teraz spotykam się z facetem, z którym, nie ukrywam, walimy i nikomu to nie przeszkadza na szczęście. Ponadto mam koleżanki które też bywają nafutrane także razem ze mną, dlatego olewam tak dyskryminujące opinie. :kotz:

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

D’Angelo Russell postawiony przed sądem próbę przemytu marihuany

D’Angelo Russell stanie przed sądem za próbę przemytu narkotyków między stanami pasażerskim rejsem samolotowym.
Rejestracja: 2010
  • 1514 / 4 / 0


Pozdro dla zdjęcia w avku. Dzielnicowy z Braslau już Cię namierza :*)
Rejestracja: 2012
  • 12 / / 0


Znacie jakiś narkotyk po którym ładnie się wygląda bo ja nie , i tak wolę laskę zećpaną fetą niż spaloną zdebilałą

EditL 21 gru 2012, 18:47

Ej wpieniacie mnie chłopaki , co jest złego w tym że laska sobie w ciąga i od kiedy to świadczy o tym że taka dziewczyna jest rozjebana ludzie raz na jakiś czas można sobie przykirać i nie widzę w tym nic złego . A co do takiego masakrycznego zejścia jest to zależne od ilości fety jaką wywąchasz , można się zatruć oczywiście i małymi ilościami mi się to zdarzyło ale tego dnia byłam odwodniona (miałam kaca), bez przesady . Ja tam bardziej amfe lubie od maryśki której nie jaram bo to nie moja faza po prostu , zresztą po zielsku bardziej laski są rozjebane bo się najarają i ruchają później bo nie ogarniają co się z nimi dzieje , po fecie raczej człowiek jest bardziej wygadany i pewny siebie może wypić więcej na imprezie itd. Zresztą jeżeli chodzi o seks po fecie to jest spoko jak i partner i partnerka są pod wpływem ;> I nie jest to tak że mężczyzna jest nie dysponowany wcale , chyba od faceta zależy po prostu ;>

Edit:21 gru 2012, 18:53


Ej to okropne jak podchodzi się do kobiet które biorą amfę , szczerze nie jestem rozjebana i nie jestem jakąś patologią po amfie nie plotę głupot mimo że jestem trochę pewniejsza siebie , jak nie wyćpasz fety 1g na raz to takiego strasznego zejścia też nie będzie . Dzięki amfie nie upijam się jak większość lasek na imprezie a dodatkowo mam spoko faze. Nie widzę nic złego w tym żeby laski sobie ćpały a zaćpać się do takiego stopnia że wykręca twarz to zły sposób spożywania narkotyku według mnie to tak samo jak chlać do upadłego czy najarać się jak borsuk . Swoją drogą jarania trawy nienawidzę nie jest to kompletnie moja faza i niedobrze mi się robi jak patrze na zjarane laski a swoją drogą lepiej po amfie do łożka i dla jednej i drugiej osoby facet może dłużej i jest naprawdę spoko wkręca się w ten seks , oczywiście nie wszyscy są dysponowani akurat mój facet jest zawsze;>

Scalono - Dzielnicowy
Rejestracja: 2010
  • 1514 / 4 / 0


Znacie jakiś narkotyk po którym ładnie się wygląda


Psychodeliki i opio :*) Tzn te drugie to nie zawsze, ale to pierwsze zawsze spoko. Zwłaszcza jak ma się taaakie duże oczy :*)
Rejestracja: 2010
  • 67 / 1 / 0


Nie stroniłam nigdy od stymulantów, ostatnio jakos tak wyszło, że wpadły mi w ręce większe ilości fety i nie wydaje mi się, żebym od tego zbrzydła, przestała o siebie dbać czy też zaczęła śmierdzieć. Nie gadam też jakichś bzdur niestworzonych najwyraźniej skoro w pracy nikt mi nie zwrócił na to uwagi. Zdarzyło mi się także w ciągu lekkim będąc iść do pracy w której muszę wyglądać ładnie i jest to sprawdzane i też nigdy nie było żadnych uwag więc nie ma sensu uogólniać - nie każda dziewczyna musi wyglądać źle po fecie. A ja do tego prawie nigdy nie mam zjazdów. :)
Za to po psychodelikach często wydaje mi się, że wymęczyłam organizm strasznie i brzydko wyglądam wiec nie ma reguły.
Rejestracja: 2005
  • 1636 / 190 / 0


Może po prostu za krótko brałaś? :-)
Schudłaś coś przez te dwa miesiące? Jak ze skórą?
Rejestracja: 2010
  • 67 / 1 / 0


Skóra ma się dobrze, odpowiednio nawilżona, ładny ma koloryt i wszystko z nią w porządku. Schudnąć pewnie trochę schudłam, ale nie widzę w tym nic złego, ograniczenie apetytu mało której dziewczynie zaszkodziło, a szkieletem się nie zrobiłam, zresztą w ogóle po co Ty mnie pytasz, jak widziałeś mnie nie tak dawno. Nic nie mówiłeś, żebym wyglądała nieestetycznie :)
Rejestracja: 2016
  • 1085 / 85 / 0


Odkopuję temat, złota łopata dla mnie, ale nie mogłem się powstrzymać xD

Dziewczyny, nie przejmujcie się zniewieściałymi cofniętymi w rozwoju facetami, których obraz kobiety kończy się na tej zawsze świetnie wyglądającej, idealnej Pani w domu, w kuchni, w łóżku. Potem takie niedorozwoje emocjonalne widzą partnerkę rano bez makijażu i jest dramat. W mojej opinii dobrze, jak kobieta jest wyzwolona i lubi się bawić. Jeżeli ktoś od jakiejkolwiek płci wymaga się perfekcjonizmu w 100%, to jest się po prostu pozbawionym wyobraźni dzieciakiem
Posty: 99 Strona 10 z 10
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 97 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: biedaketoniarz i 0 gości