Tramadol + SSRI (antydepresanty)

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2427 / 523 / 155

Tutaj w sumie kwestia farta / niefarta. Osobiście nie mam takich doświadczeń, bo nie przepadam za tramadolem, ale znam parę osób, które łączyły i nic im się nie stało lub po prostu gorzej się poczuły, a mam też znajomą, która po mixie fluo z tramem miała zespół serotoninowy i to dosyć mocny. Ja bym nie próbowała głównie z tego względu, że mam już za sobą jeden ZS (sertralina + efedryna + sporo yerby), a to nic przyjemnego ;-)
P.S: tramadol na dobrą sprawę oprócz bycia opioidem jest też SNRI.
Użytkownik zbanowany
  • 7 / / 0

Trampka nie łączyłem zazwyczaj, Albo, jadłem na sucho, lub podlewając delikatanie alkoholem. Z Sssri, nie wiem jakie ma interakcję. Nie wgłębiałem się.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Pod wpływem marihuany pojawiają się fałszywe wspomnienia

Używanie marihuany zwiększa podatność na pojawianie się fałszywych wspomnień. Świadkowie i podejrzani, którzy znajdują się pod wpływem konopi indyjskich z większym prawdopodobieństwem podają podczas przesłuchania nieprawdziwe informacje, co może prowadzić do fałszywych oskarżeń.
  • 240 / 9 / 0

Czy jak przyjmę z 700mg tramadolu na sertralinie to zaburzy to działanie leku?
  • 361 / 47 / 0

Będąc na escitalopramie zjadłem 112mg trampka i troche mi sie w główce dziwnie zaczęło pierdolić :F Pewnie kwestia organizmu. Zupełnie co innego niz przed braniem leków - dziwne odcinki, ciemno przed oczami i w ogole taki niepokój.
  • 1 / / 0

Witam wszystkich,

Leczę się od dwóch miesięcy Citalopramem 20mg, i przez niedoczytanie I własną głupotę zjadłam 200mg tramadolu jakoś 3 godziny temu(ból zęba tak silny że chodzę po ścianach). Podejrzewam lekki zespół serotoninowy (pocenie się, drżenie mięśni, lęk, ból głowy), ale nawadniam się, ochladzam organizm i generalnie staram się nie panikowac, objawy pojawiają się i znikają raz na jakiś czas.

I tu rodzi się pytanie, czy mogę sobie jakoś doraźnie pomoc? Mam xanax 2mg, relanium 5mg I lorazepam 2,5mg. Czy może lepiej przeczekać i uważać na ewentualne zmiany w samopoczuciu?

Z góry dziękuję za odpowiedź - i jeszcze raz przepraszam za nieprzeczytanie ulotek leków - więcej tego nie zrobię :kotz:
  • 626 / 31 / 0

Od września jestem na sertralinie 100mg/day. Dziś zapodałem w odstępach godzinowych 50mg hydroksyzyny, 5mg alpry i 600mg skruszonego Tramalu , wcześniej w robocie 200mg na nocce dla umilenia czasu. Zero negatywów, spokojny stan, miło się słucha muzyki.
  • 1364 / 166 / 0

Ja tez nie miałem ZS przy 2 gramach tramach i roznych SSRI i co z tego. Escitaloram jest akurat SSRI, który nie spowoduje ZS w polaczeniu z Tramalem i nie osłabi działania kodeiny. Jednak lepiej nie brac Tramalu na zadnym SSRI. Jeden nie dostanie ZS przy gramie Tramalu i dużych dawkach roznych SSRI a drugi przy 100mg i minimalnej dawce, np. 10mg fluoksetyny dostanie. Tak, ze nie ma co ryzykować mysle. Chociaz ludzie w nalogu robia mase głupich rzeczy, także i to.
  • 626 / 31 / 0

Ja przez weekend skasowałem w dorzutkach równe 5gram tramca i nic mi nie było. Piękne noddy, ale dorzucałem spore ilości klona i alpry.
  • 1364 / 166 / 0

No i efekt będzie taki, ze zejdziesz wkrótce z sertraliny, bo stwierdzisz na skrecie, ze nie działa i nie będzie. I przestaniesz brac SSRI twierdzac, ze nie pomagają na depresje i leki, ze tobie jedynie benzo pomagają. I w opio z czasem mocne tez jest duza szansa, ze się wjebiesz. Chcesz brac to bierz, tu już nie chodzi o ZS, ale o leczenie.
  • 1199 / 95 / 0

Ja często łączę z fluvoksaminą która jest słabym /umiarkowany inhibitorem: CYP2C19 i nic się nie dzieję. Z tym że nie przekraczam dawki 700 mg Tramalu . Z paroksetyną także łączylem dawki niżowe do-400mg i nic niepokojącego w moim przypadku nie wystąpiło pomimo że paroksetyna silnie blokuje inhibitor: CYP2C19 co ma znaczenie kliniczne do tramadolu.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 797 uczestników Wejdź na czata