Amanita Muscaria - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 101 / 3 / 0

Jak ze źrenicami? Po jakim odstępie czasu można spokonie prześć obok człowieka i się nie wyróżniać?
  • 838 / 66 / 0

Nie jestem pewny jak mają inni, ale MI nigdy nie wpłynęło (zauważalnie) na wielkość źrenic.
Jeśli ktoś miał inaczej chętnie przeczytam. Mam 30g suszonych i tym razem kupionych, ale czekam, aż na chwilę odstawię benzo.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Oto opaska na rękę ostrzegająca przed przedawkowaniem

HopeBand świeci, emituje alarmujący dźwięk i wysyła ostrzegawczą wiadomość tekstową (z informacją o lokalizacji zażywającego) kiedy wykryje spadek stężenia tlenu w organizmie.
  • 2420 / 191 / 0

Generalnie jak już zejdzie faza to źrenic u siebie specjalnie powiększonych nie stwierdzam
  • 262 / 21 / 0

Do 2 kapeluszy co ostatnio żarłem, nie stwierdzam żadnego wpływu na źrenice.
  • 101 / 3 / 0

Kapelusz suszył się 3 dni na kaloryferze i po zjedzeniu poczułem tylko lekki przypływ energi i poprawe humoru, kapulelusz był średniej wielkosci kruszył się w rękach najnormalniej w świecie pokruszylem go pożułem 20sekund i połknełem, zjadlem jedynie kromkę chleba z maslem o 7 i mały batonik o 10 cały dzien pilem tylko wode z niegazowaną, kapelusz zjadlem o 15 czemu nie zadziałał mocniej?
  • 2162 / 388 / 0

Byś musiał ze 2-3 kapelutki zarzucić, myślę, że uderzyłeś w zbyt małą dawkę.
  • 101 / 3 / 0

Dobry humor i brak zmęczenia pomimo tego że od początku dnia byłem wykończony, utrzymuje sie dalej, 3 średnie kapelusze będzie ok już żeby mieć "faze" czy jednak powinnienem uderzać już w 5 żeby mieć pewnność że odpowiednio zadziała? Wcześniej jadłem już 4-homipta i LSD faza po 5 suszonych muchomorach jest łatwiejsza czy trudniejsza do ogarnięcia niz po darknetowym kartonie 200? Tolerancja występuje, jeżeli tak to jakie odstępy najlepiej zachować?
  • 2420 / 191 / 0

W muchomorach jest tak różne stężenie interesujących nas substancji, że naprawdę ciężko dobrze wcelować z dawką. Nie porównasz też homipta i LSD do muchomora bo żadne z tych dwóch nie jest dysocjantem. A muchomor w ogóle dziwnym jest dysocjantem. Nie wiem jak z tolerką

W Łódzkim wysyp muchomorów. Jakkolwiek muszę przyznać, że w miejscu w którym byłem przypadkiem. Nie odwiedziłem jeszcze standardowych miejscówek

edit: darujcie 2 razy to samo zdjęcie, ale mam jakiś problem z dodawaniem fotek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 98 / 17 / 0

Jebany z Ciebie szczęściarz. Na dolnym śląsku dawno już nie padało więc jest sucho jak skurwysyn. Na razie puki grzybów nie ma zostaje przy gałce muszkatołowej
  • 101 / 3 / 0

W lubelskim wystarczy 15 minut spacerku po lesie i można znaleźć parę bez problemu jak się w dobrych miejscach szuka.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata