Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 7241 / 725 / 0

@wentyl12
Zdecydowanie 0,5 mg.1 mg na 99 % ciebie uśpi.
  • 7365 / 870 / 0

Jeśli nie było wcześniej jedzone benzo, to 0.25 mg - na pewno zadziała, a szkoda trochę startować z większego pułapu. 1 mg odpada, bo zetnie z nóg.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Google Maps pomoże zwalczać uzależnienia w USA?

Wszystko to w ramach Narodowego Miesiąca Odzyskiwania (z ang. National Recovery Month), do którego Google przygotował funkcję Recovery Locator.
  • 314 / 84 / 0

A i zapomniałem napisać - najlepiej tę alprę zarzuć podjęzykowo. Jest paskudna w smaku, ale za to ma wtedy genialny wjazd. :-)
  • 505 / 46 / 0

1mg na pierwszy raz ( leze drugi dzien z grypą ) , 7h snu w srodku dnia. udało sie przespac ostre i chwilowe bóle brzucha ktore mecza mnie od kilku dni.
po obudzeniu 2mg, fajne to :))) nie moge sie doczekac skuna........................ ogień! a mysle sobie o browarku na wieczór :3
  • 396 / 28 / 0

10 października 2018UJebany pisze:
@wentyl12
Zdecydowanie 0,5 mg.1 mg na 99 % ciebie uśpi.
Może to zależy od człowieka, ale ja jadłem zolpidem przez 3 lata 2 tabsy codziennie i w styczniu postanowiłem zmienienic usypiacza. Zajebałem Alpragen 0,5 mg i nic, 2,3,4 i nic nie czułem nic usypiającego. w końcu położyłem się spać ale bez przymusu chemicznego. następne 2 dni chodziłem przymulony. jako usypiacz tj słaba opcja, na zbijanie faz, psychoz kurewsko dobra opcja - tab. prawdy, mówisz co chcesz powiedzieć, na wszystko wyjebane masz jakie opinie co o Tobie myślą inni itp itd.
  • 7365 / 870 / 0

alprazolam nie jest lekiem nasennym.
Kompletnego nowicjusza, który nigdy nie wpływał lekami na swoje GABA, potrafi jednak uśpić, choć to też kwestia osobnicza (i dawki).
  • 505 / 46 / 0

mieszaliście alpre z kodeina? na pewno tak... jakie dawki proponujecie?:) jutro piatek.... chcialym zjesc 3mg alpry i dorzucic 100mg kody, zeby nie usnac zbyt szybko
  • 7241 / 725 / 0

@trotyl20
3 mg alpry to duzo, ja bym celował w 1 mg alpry i 125 mg kodeiny.Chodzi głównie o to żeby alpra nie przebiła fazy kodeinowej tylko była miłym dodatkiem.
  • 857 / 169 / 0

Jeśli chodzi o takie małe dawki kody, to z mojej perspektywy, czyli benzowraka, 150mg kody zastępowało mi swego czasu benzo, na cały dzień.
  • 7365 / 870 / 0

Mniej alprazolamu, więcej kodeiny (chyba, że 100 mg robi Cię dobrze)
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata