oglaszamy24

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 7 / / 0

Panowie , można tam teraz wystawić tak ciężki towar jak plastry antykoncepcyjne ? Poważnie pytam. Nie chcę żeby mi wjechało WSI/KGB/ABW na chatę. Nie jestem zbytnio zorientowany w temacie. Wchodzę wczoraj a tam wszystko wyczyszczone o_O. O co chodzi jakby ? Co się stauo stanęło ?
  • 43 / 5 / 0

Po szukaniu dziury w calym przez pismakow chyba z wp.pl portal wprowadzil pewne zmiany z widocznoscia ogloszen

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Narkotyki z Holandii przypadkowo wysypały się podczas sortowania przesyłek

Czyli o możliwych konsekwencjach niebałego obchodzenia się z przesyłkami przez kurierów...
  • 59 / 10 / 0

W przeszłości korzystalem z tego serwisu gdy potrzebowałem leki, bo mi się to po prostu bardziej opłacało niż z apteki (gdzie najpierw trzeba zapłacić za prywatną wizyte specjaliście za wizyte 100-150zł aby je przepisał). Zamawiałem na własny adres, w myśl "co mi zrobią za jedno opakowanie psychotropa". Z jednym sprzedawcą nawet do dzis mam kontakt, spoko ziomek.
Ostatnio jednak za dużo tam wałów, 2 razy na początku roku się naciąłem i stwierdziłem, że dalej nie ma tam sensu zaglądać.

A, jeszcze taka zabawna historia z tego roku: pytam typa o jakiś lek, jaka cena, wysyłka itp.. On ze spoko, ma, wyśle i, uwaga: moge zapłacić mu przelewem gdy juz paczka będzie u mnie :D Nie miałem odwagi mu odpisać nawet "nie, dziekuje" hehe
  • 7 / / 0

10 października 2018cosi pisze:
Po szukaniu dziury w calym przez pismakow chyba z wp.pl portal wprowadzil pewne zmiany z widocznoscia ogloszen
Ty, rzeczywiście , po zalogowaniu wszystko ok widać. A brałem pod uwagę coś takiego , ale se myślę nie no nie możliwe , a i leniwy jestem i nie sprawdziłem :D
  • 5 / / 0

10 października 2018cosi pisze:
Po szukaniu dziury w calym przez pismakow chyba z wp.pl
Co napisali ciekawego? Jak masz jakiś link to chętnie poczytam
  • 43 / 5 / 0

jasne https://tech.wp.pl/czarny-rynek-na-bial ... 857284737a
E-bazarek na dopalaczach

Dodajemy ogłoszenia, kontaktujemy się ze sprzedawcą, dogadujemy odbiór towaru. Serwis jakich wiele, prawda? W założeniu nie różni się od, na przykład, OLX-a. Może poza jednym szczegółem. Działająca od 2011 roku strona ma wyjątkowo wyrozumiałą moderację. Chociaż to w tym przypadku eufemizm, bo niektóre ogłoszenia nie tylko budzą wątpliwości natury prawnej, ale również moralnej.

O samym portalu wiadomo bardzo niewiele. Nie znajdziemy w zakładce "Kontakt" adresu firmy, która go prowadzi. Podobnie "Regulamin" czy "Zasady korzystania". Może podstrona z ofertami reklam coś rozjaśni? Nie, tu również czeka nas ślepy zaułek. Nie jesteśmy kontaktowani z przedstawicielem, opłacamy tylko baner i jego wybrany przez nas rozmiar.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata