Beta-ketony - Skutki uboczne, zmiany powstałe wskutek użytku β-ketonów

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / 2 / 0

Pany te całe ścierwo sprzedawane na osiedlach - żółte czasem białe kryształy śmierdzące chemią na kilometr i tak piekące i zapychające nos że przez kolejny tydzień jest problem to są właśnie te beta ketony?
  • 2211 / 283 / 3

Zgadza się.
Tylko ewidentnie te ketony są bardzo słabej jakości.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Branża alkoholowa zaczyna się obawiać konkurencji ze strony marihuany!

Jak stwierdza raport IWSR, lidera badań rynku alkoholowego, stworzony we współpracy z BDS Analytics, amerykańscy Milenialsi konsumują marihuanę i alkohol po równo, w przeciwieństwie do starszych pokoleń, które są zazwyczaj wierne tylko jednej używce.
  • 482 / 43 / 0

19 lipca 2018A-CoA pisze:
Jeżeli coś nie przekracza bariery krew mózg to nie będzie działało ośrodkowo, pierwszy przykład z brzegu leki antyhistaminowe I i II gen. Amitryptalina też czasowo znosi bbb
... ale, że co z tymi antyhistaminami?
  • 726 / 165 / 0

Leki przeciwhistaminowe 1 generacji działają ośrodkowo, bo przekraczają BBB, powodują sedację, senność, nasilają działanie depresyjne na OUN, II generacja nie przekracza lub przekracza BBB w niewielkim stopniu, w związku z czym brak działania ośrodkowego, z zachowaniem działania obwodowego - zmniejszenie alergii.
  • 259 / 20 / 0

Po ciągu na CMC spadł mi iloraz inteligencji. Robiłam ten sam test co przed tym całym gównem i wyszło mi 20 punktów mniej :/
  • 143 / 51 / 0

@up

Spowodowałaś u mnie niekontrolowany wybuch śmiechu :D
Ewidentnie chlor wyżarł ci kawałek mózgu, który odpowiada za te brakujące 20 punktów ;)
  • 626 / 109 / 0

Można się pośmiać, ale nam gościa, któremu IQ spadło ze 137 do 118 po dwóch i pół roku politoxy-zabaw. Testy były przeprowadzane 4 razy przed i 4 razy po tym okresie. Zgadnijcie, co to za gość.
  • 2693 / 200 / 0

Ty? ;)
  • 3168 / 261 / 0

Szaranowicz
  • 37 / 3 / 0

Zmiany powstałe po biedaketonach widoczne dopiero po długim czasie to "sypiące" się szkliwo, pękające korony. Zatkane zatoki nawet po zaprzestaniu sniffowania. Łatwiej się nabawić grzybicy układu pokarmowego.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata