Amfetamina - Nauka

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 136 Strona 14 z 14
Rejestracja: 2017
  • 59 / 2 / 0

czytanie ksiażki po amfetaminie wydaje sie ciekawsze ale matma tak samo odstrasza :D
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 4 / 0

Często dorzucacie podczas nauki? Myślicie, że uda się 30mg koło 7 rano w południe tyle samo i kima o 23?

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Jedna rządowa instytucja w walce z uzależnieniami

Stworzenie nowej instytucji, która będzie prowadziła działalność w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów związanych z uzależnieniami zakłada projekt noweli ustawy o zdrowiu publicznym, który trafił w środę do konsultacji publicznych. Ma to być Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.
Rejestracja: 2016
  • 307 / 15 / 0

Ja jak się uczyłem to wpierdalałem sobie tak co godzinke, maksymalnie półtorej. Krecha około 200mg, ale stosowałem to głównie przy jakichś projektach. Do nauki na pamięć jakoś nigdy feta mi nie pasowała.
Rejestracja: 2018
  • 21 / 3 / 0

04 maja 2018roader pisze:
Często dorzucacie podczas nauki? Myślicie, że uda się 30mg koło 7 rano w południe tyle samo i kima o 23?
Jeżeli to amfetamina, to nie poprawiał bym, a od razu całą 60 wrzucił. Tylko tu dyscyplina, by sie nauką zająć ! Czy się kimnąć da o 23- nie wiem, raczej trudności bym przewidywał.
@Southh : Jeżeli poprawiasz 200mg co taki czas, to nie jest to amfa ...Szybkość zapamietywania po a tak samo zdecydowanie rośnie i nie jest prawdą, że zapomina się po zejsciu speeda !!!
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0

Cześć przeczytałem cala watek dotyczący amfetaminy i nauki ponieważ mam wazy egzamin a dosłownie nic mi nie wchodzi do głowy. Postanowiłem przetestować wcześniej jak amfa na mnie działa,gdyż wcześniej jej nie używałem po przyjmowaniu co kilka godzin dawki 120-150 mg wszystko było ok koncentracja kilkukrotnie lepsza, zapamiętywanie tez na bardzo przyzwoitym poziomie wiec postanowieniem ja wykorzystać do nauki. Egzamin mam jutro zacząłem się uczyć (z amfa) wczoraj kolo południa przyjmując małe dawki co kilka godzin 100-150 mg potem przerwa i około 21:00 przyjąłem około 180 mg doszło po 22 uczyłem się do godziny 4 przez te 6 godzin przyswoiłem tyle materiału, ze bez wspomagaczy zajęło by mi to pewnie z tydzień albo i lepiej zostało jeszcze drugie tyle i mam problem.. Oczywiście cala noc leciały witaminy, kilka butelek wody, yerba plan był taki, że odpocznę do 8 rano na sucho zapoznam się z tymi materiałami jeszcze raz potem drzemka i na noc amfa a rano egzamin (oczywiście na lekkim wspomagaczu) problem w tym, że rano, gdy sie zwlokłem z łóżka na sucho nic nie wchodziło po kilkunastu minutach walki zapodałem 130 mg po godzinie niestety nadal to samo, dołożyłem jeszcze 100 mg i na końcu 50 mg i sytuacja wygląda tak, że stanu z nocy nadal nie osiągnąłem a zastanawiam się co teraz począć w końcu jutro egzamin. Byłem pewien że z amfa jest jak z alko dołożę do pieca rano i mój stan zaraz powróci do tego z nocy. Co robić? Próbować iść spać, poczekać do późnego wieczora i wtedy zaaplikować a rano poprawić? Chyba schodzi ze mnie bo robię się głodny.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0

Niesety lipa straszna egzamin oblany z kretesem. Spać się nie dało uczyć na sucho też, więc całą noc co kilka godzin wpadało 150 mg ale to już nie był stan pobudzenia ale dołowania o 8 rano nastąpił kryzys ostatnie 150 mg i na egzamin już tam zmierzając zastanawiałem się jaki to ma sens nie dość, ze nic z nauki nie pamiętałem to z braku snu i parowania towaru nie bardzo wiedziałem co się wokół mnie dzieje a co tu mówić o odpowiadaniu na złożone pytania testowe.
Posty: 136 Strona 14 z 14
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bedogiebalagan, Popas i 1 gość