NM-2201

Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.

Moderator: Kannabinoidy

• 241 / 4 / 0

bardzo dobre kanna, na mnie dziala lepiej niz mj
bralem mj z roznych zrodlel zawsze to samo
za to nm z eti, gbl, piwkami wchodzi mi elegancko
az sie dziwie ze ten watek ma tak malo odpowiedzi, z czego moze to wynikac?
  • 234 / 28 / 2

Jak nazywa się stosowanie maczy podczas podróży środkiem transportu?

Aplikacja mobilna!

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"Fatalnie się to skończyło". Minister zdrowia szczerze o tym, jak zapalił marihuanę

Minister zdrowia przyznał się, że palił marihuanę. Co prawda tylko raz w życiu, ale było to dla niego na tyle traumatyczne doświadczenie, że więcej nie spróbował.
  • 284 / 10 / 0

działa to ustrojstwo oralnie/sniff? dbam o płuca, nie pale wiec pytam o ww ROA. Jestem zielony w temacie kanna wiec podajcie prosze konkretne odp. Jaka dawka dla nowicjusza, czas dzialania, czas wejscia orientacyjny itd. Bede wdzieczny.
Pozdrawiam
Kszyztow Kraffczyk
  • 190 / 7 / 0

Ktoś tu kiedyś piekł ciastka z nm'ki poszukaj na poprzednich stronach jakieś info powinno być.
  • 3740 / 390 / 9

LittleQueenie jest specem od tego kanna. Kiedyś wrzucała przepis na kanna ciasteczka.
  • 252 / 12 / 0

@essen
rozpuść w spirytusie/oleju i zacznij od 25mg (jak nie masz tolerancji to już poczujesz działanie) mnie 40mg robi średnio, 50mg mocno. Zrobiłem też niedawno kanna ciastka. Gotowałem godzinę w łaźni wodnej w słoiczku z olejem kokosowym. Klepią jak powinny. Mam koło 47mg na ciastko i działają tak jak roztwór spirytusowy. Sniff nie próbowałem.
  • 3740 / 390 / 9

Przecież sniffem kanna nie działają.
  • 7 / / 0

Potwierdzam że maczany wychodzą mocarne, nie będę sie rozpisywał bo wiekszość zostało już napisane. Z czystym sercem polecam, jednak nie dla poczatkujących w temacie.
  • 6 / 1 / 0

Znaleźć w piwnicy słoik 20g majeranu na NM-2201 to jak 6 w lotka. Dwa lata temu mama znalazła jak suszyłem maczane i mi ją ukryła a myślałem, że wyjebała. Miła niespodzianka podczas sprzątania piwnicy. Produkt nie stracił na działaniu, więc lalunia. ;]
Wróć do „Fluorowe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata