Wiadro.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 5176 / 488 / 0

Jako wiaderka można użyć np jeziora (pod warunkiem braku fal). Jeżeli ktoś nie ma w domu jeziora to... niech se kupi - co to za palacz, co nie ma jeziora w domu.
  • 10 / / 0

Ja robiłem z rzeki bezpośrednio i było zajebiście(taka rzeczka z 10m szerokości. Musiałem wejść do wody co prawda ale ciepło było. Butla 2l po wodzie mineralnej, lufa wgrzana w korek, guma do żucia jako uszczelka i jazda.
Plener to plener, a wiadro w plenerze to już jest mistrzostwo. Polecam.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Zgłosił się na policję, by przetestowała jego metamfetaminę - obecnie jest poszukiwany

Mieszkaniec Flodydy, który przyjechał na posterunek policji, by przetestować posiadaną przez siebie metamfetaminę, jest obecnie poszukiwany.
  • 5176 / 488 / 0

W plenerze zawsze lepiej - więcej bodźców.
  • 5495 / 408 / 0

Preferowałem w domu niż w plenerze.
W domku jest po prostu wygodniej.
  • 10 / / 0

Czy wygodniej to nie wiem. Jak się dobrze przygotować z prowiantami to w plenerze tyle samo szykowania co w domu. Byłem tak parę razy z nocowaniem(namiot/auto z materacem) i było zajebiście.
A najlepiej to wybrać się na dwie noce i z samego rana przywalić z butli - wtedy jak człek wyspany to trzyma solidnie i dzień upływa w szczęściu i radości(o ile do tego mamy ze sobą wszystko co chcemy).
Dodatkowo po wiaderku zdarzyło mi się ze dwa razy zaliczyć małego bada, który co prawda ustępował szybko, ale w plenerze nigdy mi się to nie zdarza - zawsze jest super. Ostatnio po mocnej makumbie zbierałem grzyby w lesie i to też było znakomite doznanie. Plener zawsze najlepszy jak dla mnie.

Re:

• 3 / / 0

21 grudnia 2005Mr.LaTacha pisze:
jak niema nic pod reką lepszego to my używamy:
papieru/sreberka ze srodka paczek od fajek dobrze sie ugniata i jest bardziej szczelny od zwykłego - moje zdanie

W sumie to poprawka: moje ziomki używjaą bo ja z wiadra jeszcze nia paliłem i narazie się nie przymieżam ;)
Ja tam polecam folie z buletki owinąć ciasno wokół lufki i wepchnąć we wcześniej zrobiona dziurę w korku
  • 5176 / 488 / 0

Ja wtapiałem tzw dupkę lufki w nakrętkę. Było szczelnie i wygodnie. 1 nabicie spokojnie wystarcza, żeby napełnić 2L butelkę.

W plenerze faza zawsze jest lepsza - bardzo dużo pozytywnych bodźców. Ja np lubiłem zjarać się i wyruszyć w las na grzyby. Zabierałem ze sobą więcej palenia, jakieś wino / piwa oraz prowiant. Wyprawa na pół dnia, ale 100 x lepiej niż przed kompem.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata