najbardziej upierdalająca benzodiazepina

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2811 / 231 / 0

Flubromazolam ma niskie dawkowanie, zazwyczaj 0,25mg i to typowe nasenne benzo. Flubromazepam ma dawkowanie 8mg i dlugi okres poltrwania , idealny na odstawkę innych benzo.
  • 702 / 54 / 0

najbardziej upierdalająca? każda w odpowiedniej dawce.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Gubernator Illinois ułaskawił ponad 11 tysięcy osób skazanych za posiadanie marihuany

Gubernator J.B. Pritzker ułaskawił ponad 11 tysięcy osób skazanych za posiadanie niewielkiej ilości marihuany. Dokumenty podpisał na dzień przed legalizacją w Illinois marihuany rekreacyjnej.
  • 2168 / 453 / 155

Dla mnie zdecydowanie klonazepam. Skuteczny do tego stopnia, że zwala z nóg.
  • 158 / 2 / 0

klony i flubromazolam
  • 1206 / 52 / 0

Zdecydowanie clonazolam.
  • 81 / 6 / 0

clonazolam & Flunitrazolam
  • 2168 / 453 / 155

Z aptecznych to klony, lorki, midka. RC nie tykam.
  • 1624 / 360 / 0

w moim rankingu pierwsze miejsce zdecydowanie zajmuje klonazepam. nawet przy umiarkowanej dawce czuć mocne odurzenie, gdy np. po takiej samej w przeliczeniu dawce relanium działanie jest dużo bardziej subtelne.
  • 301 / 45 / 0

Jeżeli by porównywać względem tabeli z dawkowaniem to ciężko powiedzieć. Ja miałem blackouty po alprze, klonach i lorku. Chyba po klonie najbardziej puszczają hamulce, po lorku w dawce 50mg i 8piwach miałem najpierw halucynacje (głównie omamy, najbardziej słuchowe). Po klonie w podobnej dawce i wódzie tryb god-mode i na całe szczęście finalnie wytrzeźwiałka. Stare czasy, teraz by mnie wieźli na szpital.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 407 uczestników Wejdź na czata