1B-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 720 / 69 / 0

A great number of homologs and analogs of LSD has been studied [20–23]. These derivatives consist of variations of substituents on the amide group, sometimes accompanied by substituents on the indolic pyrrole ring. Except for derivates substituted at the N-6 [24], no other derivate has shown a potency comparable to that of LSD [25].
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1 ... 059.x/full

Homologow jest sporo, ale niewiele z nich jest psychoaktywnych.
  • 274 / / 0

Jak dobrze wiemy środek ten ma wyprzec 1P-LSD, ktoś testował???

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

W Kolorado na produktach z konopi będą ostrzeżenia dla kobiet w ciąży…

Wciąż nie dowiedziono, że marihuana jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, ponieważ nie znane są jej efekty dla niemowląt, które są jeszcze w brzuchu matki.
  • 2 / / 0

Mieszkam w Niemczech. Od dłuższego czasu ten środek pojawił się na zaufanej stronie. Kartony po 125µg co mnie trochę zdziwiło bo wszytko mają po 100µg. Cena taka sama jak za 1P-LSD. Też jestem ciekaw tego środka gdyż 1P-LSD przypadło mi najbardziej do gustu i mam nadzieję że będą jakieś podobieństwa a może lepsze będzie. Ja obecnie pierwszy nie stestuje gdyż nie chce w ciemno kasy wykładać chyba że ciekawość wygra ale to już pójdzie w test 250 µg czyli 2 kartony
  • 363 / 23 / 0

Testowałem jakiś czas temu 250 µg na białych niepodpisanych kartonach. Mało wizualna substancja, aczkolwiek headspace solidny. Wydaje mi się jednak, że około 375-500 µg będzie odpowiadać wizualnie 200-250 µg innych lizerów. To czyni tę substancję znacznie nieopłacalną w badaniach przynajmniej z mojego punktu widzenia.
  • 789 / 153 / 2

Ktoś jeszcze to jadł?
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 823 uczestników Wejdź na czata