1B-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 714 / 64 / 0

A great number of homologs and analogs of LSD has been studied [20–23]. These derivatives consist of variations of substituents on the amide group, sometimes accompanied by substituents on the indolic pyrrole ring. Except for derivates substituted at the N-6 [24], no other derivate has shown a potency comparable to that of LSD [25].
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1 ... 059.x/full

Homologow jest sporo, ale niewiele z nich jest psychoaktywnych.
  • 209 / / 0

Jak dobrze wiemy środek ten ma wyprzec 1P-LSD, ktoś testował???

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Chcieli przenieść magazyn, zaskoczył ich policyjny nalot

Magazyn, w którym przechowywane były zabronione substancje mieścił się w mieszkaniu na terenie Wesołej.
  • 2 / / 0

Mieszkam w Niemczech. Od dłuższego czasu ten środek pojawił się na zaufanej stronie. Kartony po 125µg co mnie trochę zdziwiło bo wszytko mają po 100µg. Cena taka sama jak za 1P-LSD. Też jestem ciekaw tego środka gdyż 1P-LSD przypadło mi najbardziej do gustu i mam nadzieję że będą jakieś podobieństwa a może lepsze będzie. Ja obecnie pierwszy nie stestuje gdyż nie chce w ciemno kasy wykładać chyba że ciekawość wygra ale to już pójdzie w test 250 µg czyli 2 kartony
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata