Identyfikacja substancji sprzedawanej jako mefedron

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 522 Strona 50 z 53
Rejestracja: 2018
  • 182 / 21 / 0


Rejestracja: 2009
  • 1592 / 258 / 0


12 lipca 2018Mundial pisze:
Chyba nie głupi ze mnie człowiek
To użyj mózgu i zastanów się jak ktoś ma na podstawie zdjęć powiedzieć co to za substancja? Ma w nich się dopatrzeć ułożenia atomów budujących sieć krystaliczną czy co?
16 lipca 2018Mundial pisze:
Ktoś coś? :-|

Obstawiałbym z dużym prawdopodobieństwem ~95,5%, że jest to związek organiczny.

( Statystyka sprzed wielu lat mówi o istnieniu 12 milionów substancji organicznych i 50 tys nieorganicznych. Z proporcji można policzyć jaka jest szansa, że przypadnie substancja z danej puli).

Są miliony substancji chemicznych, z których w chuj jest białymi, krystalicznymi, ciałami stałymi a Wy wrzucacie zdjęcie i liczycie, że Wam ktoś powie co to jest.

Samych pochodnych amfetaminy i beta ketonów są co najmniej setki.

Jak Wam zależy żeby wiedzieć co ćpacie to wyślijcie próbki do SIN'u a nie ciągle publikujecie te zdjęcia licząc na jakiś cud.

HEJT :gun:

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Zmodyfikowane genetycznie drożdże wytwarzają THC i CBD

Dzięki inżynierii genetycznej naukowcom z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkley udało się wyhodować drożdże, które produkują THC i CBD - główne składniki konopi. Drożdże wytwarzają też inne kannabinoidy, a do tego opracowana metoda jest tania i daje produkty o wysokiej jakości.
Rejestracja: 2012
  • 638 / 139 / 0


[mention]KapitanAizen[/mention] A może by tak zamknąć temat i napisać w ostatnim poście, że nie jest możliwe zidentyfikowanie substancji po wyglądzie, a jedynie za pomocą specjalistycznych testów w laboratorium, lub określenie grupy substancji dzięki testom kolorymetrycznym, dostępnym między innymi na stronie SiN?
Rejestracja: 2016
  • 483 / 50 / 0


Za pomocą takich testów nie ma różnicy między 4cmc a 4mmc. Nie wiem jaki zapach ma 4cmc po zimmermanie, ale jeśli ogórkowo-waniliowy jak 4mmc to nie wiem czy jest sens się z tym bawić.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Co to może być ?? :rolleyes:
Nie śmierdzi , lekko szczypie przy przyjęciu.
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Rejestracja: 2013
  • 15 / / 0


A czy test na mefa nie jest prosty? Jebie sie przeciez potem tymi "kocimi szczochami" caly czas.
Po 3mmc, 3cmc, 4cmc, pentedronie takiego czegos nie mialem. Mam teraz tylko po mefie ^^
Rejestracja: 2008
  • 91 / / 0


Po 8 latach od załozenia tego tematu przez mnie popieram przedmowce, najprościej i najpewniej mieć pewonosc czy dany towar to mefedron to zapach dłoni na drugi dzień.
Rejestracja: 2009
  • 1592 / 258 / 0


Na rzeczywiście metoda wysoce wiarygodna. Co co najmniej porównywalna z GC-MS i HPTLC. Dobrze wykorzystałeś te osiem lat swojego życia, że powracasz po tym czasie do tego wątku z takimi odkrywczymi wnioskami. :finger:
Rejestracja: 2015
  • 1221 / 142 / 0


@up :finger:
dobre %-D %-D %-D

Ok, teraz moja kolej. Zdjęć nie będzie, potrzebuje jedynie wytężenia umysłu. Od roku nie bawie się w RC, czas strasznie szybko leci, ale nie ważne. Nie wracają do mnie wspomnienia ostatnich dwudziestu razy tak intensywnie jak pierwsze pięć. Ciekawi mnie co do dostałem za kryształ na rozdziewiczenie. Tak prorocy i nostradamusy, chemicy i ćpuny, skupcie się i dajcie zakres możliwości by zaspokoić moją ciekawość.

Czas~ jesień 2015
Miejsce~ chawira twojego starego
Wygląd~ biały puder
Nos~ tak zakurwiło w nos, że płakłem, mocno zapiekło śluzówkę.
Ilość ~ około długości paznokocia
Czas wjazdu ~ przez około 15 minut zero objawów użycia, już myślałem, że nic z tego nie będzie.
Wjazd~ nagle jeeeebss dopamina, 30 min peaku, potem utrzymujące się mrowienie kończyn i zjazd z poczuciem braku sensu, kołatanie serca przez dłuższy czas, noc nie przespana, kolejny dzień pełen entuzjazmu (wiadomo pierwszy raz), zdrowo wyglądające oczy %-D
Co to jest~niemefedron, ale coś dobrego.

Kolejne kreski - mieszałem z gieblem, nie katowało już tak nosa, dopamina była skutecznie zluźniona przez GBL i czułem się opanowany, pojawiała się empatia i chęć pogadania (czy GBL ją wyindukował czy sort jednak troche stymulował serotonine nie mam pojęcia :nuts: ).

Od tamtej pory zamawiałem tylko 3cmc bo miało czasy świetności, w działaniu przypominało coś bardzo podobnego, ale słabszego. Wtedy były dopaminergiczne sorty. Czułem, że to jednak nie to samo, takie bardziej spokojne w porównaniu do tamtego.
Pytanie jest zasadnicze. Jaka substancja mogła trafić w moje ręce. Propozycje - :retarded:
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Z mefedronem ogólnie bardzo ciężko na rynku, bardzo długo szukałem i nic sensownego znaleźć się nie da, wszędzie tylko 3-CMC, 4-CMC sprzedawane jako mef. Ostatnio nawet zacząłem przeglądać darkweb ale i tam podobno same wałki idą.
Posty: 522 Strona 50 z 53
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości