BDO/1,4-butanodiol - Wątek ogólny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 348 / 17 / 0

czy mi sie wydaje czy BDO działa jakoś o połowe czasu dłużej od GBL?
działa tak jakby w tyle,schowane ale jednak działa,rzadziej sie polewa niz giebelsa
  • 2210 / 279 / 3

Tak, BDO działa dłużej od GBLa.
Substancja jest fajna, ale nie jakaś super, jest po prostu okej. O wiele bardziej wolę GBL.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.
  • 280 / 40 / 0

Jak ma się użytkowanie tej substancji w dzień wypiłem około 2ml po 2 h wypiłem kolejne 2ml można tak robić ?
  • 291 / 21 / 0

@up
Teoretycznie powinno się zmniejszać dawki, ale ja też tak robiłem czasem ze waliłem tyle samo lub więcej, jednak tego nie polecam.

Wie ktoś co może być przyczyną ciągłego zapadania w "śpiączkę" na BDO? Polałem sobie z 4 -5 razy (Co jakieś 2h) po 1.5 ml, 1ml, 1ml i raz dwójka chyba i znowu to kurw samo- siadam przy telewiorze w odcina zupełna. Juz przerobiłem z 400ml tego z miesiąc temu więc tolerka chyba nie powinna być taka niska?
  • 1099 / 23 / 0

Bardzo fajny produkt, nie powiedziałbym, że gorszy od G.
Na duzy plus to , ze efekty czyszczace fele są stabiniejszei dłuzsze i do tego BDO jest mniej przypałowe, bo po G to si odpierdala maniany (czesto na nieswiadomcne) ze potem wstyd to ludzi wyjsc.
Do tego cena...ja wybieram BDO zwsłaszcza , ze pojawilo sie w pewnym sklepie co niedawno jeszcze byl o nich temat na hypku.
  • 20 / / 0

Czy oczyszczanie BDO olejem tak jak to było mówione w temacie GBL ma sens?
  • 20 / / 0

Na allegro jest parę ofert butanediolu. Zamawiał ktoś?
  • 2582 / 283 / 0

Ja chciałem ale jednak się wstrzymałem .
  • 53 / 2 / 0

Ile tego trzeba wypić? I jak duże są różnice osobnicze gdyż jeden kolega wypił 2 ml i mówił że ok ,a drugi tyle samo i stwierdził że nic kompletnie nie poczuł...
  • 3916 / 445 / 11

Dla mnie BDO jest o 50% mniej aktywne niż GBL.
Działa za to dwa razy dłużej.
Ogólnie przy gieblu, BDO to gówno.
Musiałbym tego wypić 6ml.
Plusem jest to, że nie ma smaku.
Duży minus za szybkie zmienianie stanu skupienia.. Poniżej kilkunastu stopni celcjusza zamarza.
To tego jest toksyczne.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata