BDO/1,4-butanodiol - Wątek ogólny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 638 Strona 44 z 64
Rejestracja: 2017
  • 357 / 27 / 0


Nadchodzi wielkimi krokami kurierem moja pierwsza przygoda z gieblopodobnymi i padło właśnie na BDO ze względu na dobra dostępność w szwabii. Więc mam parę pytań, I proszę o traktowanie mnie jak zielonego. Ile na pierwszy raz żeby było dojść lekko? Ile dni pod rząd maksymalnie brać, 2-3? Można brać pregabaline do tego?(Bo muszę brać daily) Jakie są poważniejsze uboki,jakich się bać, I co można z takowymi zrobić? Jak przechowywać, W jakiej temperaturze? Jak wygląda jego stan w temperaturze pokojowej? Rozcieńczać to jakoś? Co w przypadku miksu z alkoholem? Więcej nie przychodzi mi nic do łba, Więc byłbym wdzięczny za ogólne porady.
Rejestracja: 2014
  • 634 / 13 / 7


Weź ze 2,5 powinoo być ok. Jednak co do pregablainy. GBL na mnie na niej nie działał. Po prostu weszło większe zmulenie i nic więcej. Wydaje mi się, że nie ma sensu ładować GBL i gieblopodonych na pregabalinie.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Zbankrutował producent opioidowego leku

Purdue Pharm, amerykański producent leku OxyContin, wystąpił o ochronę przed roszczeniami wierzycieli. To skutek ponad 2,6 tys. pozwów...
Rejestracja: 2014
  • 209 / 2 / 0


23 sierpnia 2018Neuronek pisze:
Weź ze 2,5 powinoo być ok. Jednak co do pregablainy. GBL na mnie na niej nie działał. Po prostu weszło większe zmulenie i nic więcej. Wydaje mi się, że nie ma sensu ładować GBL i gieblopodonych na pregabalinie.
ja sie nie zgodze co do pregaby moim zdaniem lepiej klepie na niej
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 72 / 0


^ale jeśli to pierwsze podejście, to sam GBL zupelnie wystarczy.

z alkoholem nie mieszac.

używać wyszukiwarki na forum.

gbl-faq-t25669.html
poradnia-gbl-ghb-t39348.html

[mention]elkov21[/mention]
Rejestracja: 2017
  • 357 / 27 / 0


Do 2.5 się pierwsze dni nawet nie zbliżyłem, dzięki Bogu mimo kosmicznej tolerki na alko z BDO mam spokój. Pytanie sprawdzał ktoś jak sie sprawuje kwetiapina na gjeblowej bezsenności?
Rejestracja: 2017
  • 257 / 7 / 0


Nie wiem gdzie to w sumie napisać, ale przyszła do mnie próbka BDO od vendora, który pisał jakieś dwa miesiące temu. Nawet nie pamiętam jak to się nazywało. Pewnie jeszcze inni użytkownicy pisali o sample. Już polane, więc zobaczmy o co w tym chodzi.

Edit: No spoko, trochę to przypomina giebla, ale nie ma podjazdu. Brak god mode i podniesionego libido. Gadka się trochę lepiej klei i morda cieszy, ale przy jednoczesnym dziwnym uczuciu rozchwiania emocjonalnego. Nie polecam skoro można nabyć normalnego, prawilnego giebla.
Rejestracja: 2014
  • 2719 / 325 / 0


Pewnie mam to samo co ty i mam całkiem inne zdanie - mi się bardzo podoba, miałem gorsze sorty GBL'a, ale też piłem spoko gibla.

BDO polałem 2ml z sokiem, po 2ml lekko już mi się w oczach zezuje, czuć gaba-b i dopaminkę, ciepło na ciele, rzeczywiście kolorki i uśmiech na plus z np. słuchania muzyki, nie czuje żadnego napięcia na mięśniach czy prądów jak w niektórych podobnych substancjach typu baklofen,fenibut, jest lekko, noo 🙂 jeszcze jak faktycznie będzie stabilne działanie i dłuższe jak w przypadku GBL to będę zadowolony.

Jak najbardziej polecam obecny sort.
Rejestracja: 2017
  • 257 / 7 / 0


Może też na moją opinię zadziałał fakt, że po prostu to jest "teoretycznie gorsze" BDO, a nie po prostu GBL :x

Edit: no i dodam jeszcze, że niestety ta próbka zachęciła mnie do kupna GBL, przed czym do tej pory się broniłem. Przypomniało mi to całą magię polewek xD
Rejestracja: 2016
  • 2571 / 375 / 3


Hm, działa klarowniej od giebla, nie mam uczucia przytłoczenia w głowie, jak to bywa po gieblu, mimo tego, że dolałem BDO do już wcześniej spożytego GBLa.
Nie czuję też takiego podniesienia libido jak po GBLu, co może okazać się przydatne, bo ten pociąg czasem denerwuje.

Lubię.
Rejestracja: 2013
  • 348 / 17 / 0


czy mi sie wydaje czy BDO działa jakoś o połowe czasu dłużej od GBL?
działa tak jakby w tyle,schowane ale jednak działa,rzadziej sie polewa niz giebelsa
Posty: 638 Strona 44 z 64
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość