Dziwna schiza po buchu

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Autor tematu

DreamGuy

Elo, sprawa wygląda co najmniej pojebanie. Nie jarałem 10 miechów, po tym czasie stwierdziłem że sobie znowu zajaram (zaznacze że przed detoxem od bucha było wszystko git). Pierwsze jaranko po detoxie wszystko bangla tak jak trzeba, ale następnym razem miałem jakąś chorą jazdę, że cały czas chce mi się lać, mimo tego że lałem np 3 min wcześniej wraz idę się odlać bo czuje jakbym zaraz miał zalać całe spodnie. Pierwszy raz jak miałem taką akcję to wcześniej wypiłem browara więc stwierdziłem luźno po browarku mogło tak być, ale teraz nie ważne czy po browarku czy nic nie było pite, po prostu czuje jakby mi się chciało lać, nie raz ide i nie mogę po prostu się wylać mimo tego że czuje się tak jakby cały czas mnie to uciskało. Co może być przyczyną? Jak zejść z tej chorej jazdy?

paulix44

a może to po prostu odwodnienie a nie jakieś skutki palenia?

...a dokładniej: "Zmiany morfologiczne w mięśniu sercowym i naczyniach wieńcowych zaobserwowane po stosowaniu psylocyny w warunkach eksperymentalnych."
Na łamach Indian Journal of Psychological Medicine opisano przypadek 33-letniego mężczyzny, który pozwalał się gryźć jadowitym wężom w język. Mieszkaniec Radżastanu zdecydował się na to, by czymś zastąpić tradycyjne narkotyki (opiody).

mr_b

12
12

Jedna zła wkrętarka i zawracasz gitarę. Pewnie masz zjebaną prostatę i tyle.

Wyluzuj i sikaj na siedząco. Strumień wody tez pomoże.

Alwaryis

Zgadzam się z mr_b, nie wkręcaj sobie, usiądź na kiblu i zatrać się w fazie - poleci samo ;)

Brutalny

17
13

mialem takiego kolege z gimnazjum co chodził lac i nie mógl sie odlac xD i strasznie jojczyl z tego powodu a ty nie swiruj to napewno nie od jarania :D tylko zwykla wkretka

VERBALHOLOGRAM

62
43

A może to jakieś zakwaszenie infrastruktury moczowej organizmu, typu zanieczyszczone nerki, lub ogólnie osłabienie zdrowotne tych rejonów organizmu, lub niegrozne zakażenie, jakimiś wirusikami. Zrób sobie dietę maślankowo kefirową i ogólnie soki z dużą ilością witamin przez jakiś czas, i jak nie będziesz się bał to zbakaj się po tej terapii i porównaj. Nie chodzi mi o to że jesteś chory tylko wyczyszczony z witamin i jest ich brak w tych rejonach organizmu. Zaznaczam że to nie jest wiedza medyczna tylko moja teoria na podstawie dedukcji skojarzeń.

Acha, ja jak nie mogę się odlać to drapię się lekko nad tyłkiem w okolicach końca kręgosłupa i zawsze mi to pomaga.

Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

AwatarZX  AwatarGanjaBot  AwatarSpOkOjNA  AwatarCzarli Hustle  Awatareasilybored  e8fc2b816ba2340a7cd07e1b37be3ef0astralvoyager  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  Awataritirritate  AwatarAlembik